Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Brenda név vélemény? Tetszik...

Brenda név vélemény? Tetszik nektek? Adnátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha egy bizonyos népcsoporthoz tartoznék, akkor tetszene a többi Amanda, Luszeszítá és társai mellett, de így, hogy Magyar vagyok, nem adnám.
2018. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Lánynév? Nekem tetszik. Jobb mint a Málna meg ilyenek.
2018. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm Brenda, nekem tetszik a neve. Bár az is igaz, hogy én külföldön elekes itt nem olyan különleges. Magyarországon is simán adható szerintem
2018. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 p.szabina1223 ***** válasza:
60%
Nem rossz, feltéve, ha külföldön élsz. De itt Magyarországon, sajna tényleg egy névcsoport tagjai adják szívesen a gyereküknek.
2018. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Külföldön nem rossz, itthon valóban cigányos, kb mint a Brendon.

De nekünk a vezetéknévhez amúgyis baromi hülyén hangzana :D

2018. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Ismerek Brendát, 12 éves bájos csaj. És nem, nem roma :) elmegy nèv, sokkal inkább adnám, mint a Boglárka és társait.
2018. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki utálja a gyerekét az ad ilyen nevet, hogy Boglárka csak sajnálni tudom főleg a gyereket
2022. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!