Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés előtt mennyit mozgott...

Szülés előtt mennyit mozgott a babátok?

Figyelt kérdés
38hetes terhes vagyok. Ma amig érzem mozogni a babátok. Ha érzem is nem olyan mint máskor. Délelőtt befészkelődött a bordáim alá, na az durva volt. De azóta ha mozogni akkor olyan lassan és gyengén.
2018. márc. 17. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyik babám nagyon sokat, gyanúsan sokat. A másik annyit, mint bármikor máskor, neki az utolsó hetekben nem volt túl aktív egyébként.

Front is van, emiatt is lehet lustább. Van akinek szülés előtt nem mozog a babája. Én is volt hogy reménykedtem ebben, de csak bő egy hét múlva lett tényleg szülés, akkor bezzeg úgy mozgott, mint szokott.

2018. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiam szokásosan mozgott előtte. Sőt.. Amikor fájással beindult a szülés, folyamatosan arra figyeltem ahogy teltek az órák, hogy mozog-e, tudjam minden rendben van vele.

Még akkor is mocorogott.

2018. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém ennyi idősen keveset mozgott így indították a szülést. Minden rendben lett.
2018. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég izgő-mozgó volt a pocakban. Szülés elött sem éreztem különbséget, még szülés közben is egyfolytában ficánkolt:).
2018. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!