Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen pelust adjak éjszakára...

Milyen pelust adjak éjszakára a 2,5 éves fiamra?

Figyelt kérdés

5-ös tesco baglyosat használunk, és egyre többször pisis reggelre a pizsamája + az ágynemű is. Nem iszik lefekvés előtt, csak vacsora mellé 7 körül, bilizik fürdés előtt és míg a kistesót fürdetem.

Nem szeretnék naponta ágyneműt mosni, tegnap és ma a paplant is kellett, de még a tegnapi se száradt meg teljesen.

Van ettől nagyobb pelenka? Vagy mit csináljak, hogy jó legyen? (15 kg)



2018. márc. 19. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy lehet 15 kg-ra jó az 5-s pelenka?

Nem csodálom hogy átázik :O

Én 6-os Libero Up and Go-t használok pedig csak 12-13 kg, de az alsó súlyhatárt kell nézni pelusvásárlásnál.

2018. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem ismerem, de nekünk a libero nagy ivó gyerekkel sem ereszt. 13 kg-s 2,5 évssünk 6-ost használ, de van 7-es is.
2018. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

11-25 kg ez az 5-ös. Van 4+, azért más a számozása. 6-ost még nem láttam a helyi üzletben. Bár most rákerestem, és elvileg létezik.

Kicsi méretben nem igazán jött be a Libero, de megnézzük a 7-est, hátha...

2018. márc. 19. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kell venni a pelenkába plusz betétet, ami átengedi a felesleges pisit a pelenkába. Vagy dupla pelenkával kell bepelenkázni a gyereket. Úgy hogy a belső pelenka vízzáró külső részét több helyen átlukasszuk, különben kivezeti a felesleges pisit a pelenkából. Így ha megtelt a belső pelenka, akkor kiszivárog a külső pelenkába a pisi. A pelenkáról ne szedjük le a vízzáró részt, mert széthullik a pelenka. Csak lukasszunk!
2018. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15 kg os a 2,5 eves fiam, 6- os Pampers tokeletes ejjelre.
2018. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15kg-s, nemrég múlt 2 éves, 6os Pamperset használunk
2018. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!