Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babakocsis anyukák miért a...

A babakocsis anyukák miért a babakocsit tolják először az útra, ha át szeretnének menni?

Figyelt kérdés
Kevés kivétellel így csinálják, letolják a babakocsit a zebrára, ők meg fent állnak a járdán. Szerintem ez baromi veszélyes, mert mi van, ha nem áll meg az autó? Inkább engem csapjon, mint a babát babakocsistól. Miért nem várják meg, míg megáll valóban az autó és akkor tolják le a kocsit?
2018. márc. 20. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Te az a típus vagy, aki tolja a szánkót, igaz?
2018. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Na ilyet még sose láttam, hogy így várakozott volna valaki az átkelésre, hogy a babakocsi már az úttesten, de valóban veszélyes.
2018. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én meg szinte csak ilyet látok.
2018. márc. 20. 19:18
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Én sem láttam ilyet. Aki letolja az meggyőződött, hogy nem jön kocsi és azonnal lép ő maga is a kocsi tolásával egyetemben. Mint egy normális ember. Elég mókás lenne ha anyuka kiszalad az úttestre, körbenéz, visszalép, és maga után húzza a kocsit át a járdán hogy ő menjen elöl :)

De miért szeretnél másokat szidni, rossz kedved van?

2018. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Sose láttam még ilyet!
2018. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Én meg olyat láttam, hogy az sem érdekelte anyukát, hogy az úton autók közlekednek, szétnézés és megállás nélkül fordult a gyalogos àtkelőhelyre, és már rajta is volt...az autós meg majd megoldja, hogy ne üsse el... Aztán lehet sírni, hogy kö..ög autós!
2018. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Tippelhetek? Nincs gyereked és életedben nem toltál még babakocsit. Segítek kicsit: attól hogy tolod a kocsit, még működik a szemed. Ergo: LÁTSZ! Ha nem jön kocsi, siman átkelsz babakocsit tolva. Ha jön, akkor meg te sem lépsz le, a kocsit sem tolod le. Kizárt hogy te csak olyan anyukákat latsz szinte, akik letolják a kocsi elé a babakocsit ők meg várakoznak a járdán. Ez egy erőteljes túlzás amit kiírtál, provokatív csúsztatás.
2018. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem toltam így a kocsit. Megvártam míg megáll az autó elobb sosem indultunk el.raadasul forgalmasabb helyen a jobb oldalamnal volt a kocsi mikor leleptem..
2018. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Hogy gondolod, húznia kéne a kocsit maga után az embernek? Ha pechje van, még fel is borulhat a járdaszegélynél. Lehet, hogy van, aki letolja a kocsit az útra, így jelezve az autósoknak, hogy nem kíván lemondani az elsőbbségi jogáról az átkelésnél. Ha ugyanis csak állsz a zebra mellett, és semmi jelét nem mutatod, hogy indulni akarnál, az autós joggal gondolja, hogy el akarod őt engedni, mert ilyen jó fej vagy. Viszont ha lelépsz, elsőbbséged van.

Mindenki félti a gyerekét, nemigen látom, hogy kitolnák az anyukák a kocsit a közeledő autó elé, ami vagy megáll vagy nem.

Mikor még babakocsival közlekedtem, és nem engedtek át a gyalogátkelőn, gyakran fontolgattam, hogy egy kimustrált kocsiba beteszek valami játékbabát, és elindulok vele a zebrán, lesz ami lesz...

2018. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Én se láttam még ilyet.. Ha látom rendesen az utat és tudunk menni akkor megyünk, ha nem látom rendesen, akkor a babakocsi mellé lépek szétnézni előbb, mondjuk pont a kapunk előtti gyalogosátkelőhely az ilyen, ott nyilván mindenki óvatosabb, senkit se láttam még ész nélkül letolti a babakocsit úttestre.
2018. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!