Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj ha ingadozik a babám...

Baj ha ingadozik a babám súlya? 7 hónapos,38. hétre született 2980g-mal. Azóta sem egy nagy baba, most 6400g

Figyelt kérdés
Tudom, hogy naponta nem érdemes nézni a súlyát,de stagnálunk egy hónapja és előző 2 hónapban is 400g gyarapodasunk volt összesen. A tápszert is kb ennyi ideje eszi nyöszörögve. Hozzátáplálással nincs baj azt szépen eszi és eleget. Tápszerből is azért iszik úgy 300-400ml egész nap. Ezt is csak azóta mióta milumilról, bebara váltottunk. Szóval a 4 napi megfigyelésem. 6700g, 6500g, 6600g és tegnap este újra 6400g. Így most ugyanott vagyunk mint egy hónapja. Nem értem mert nagyjából ugyanannyikat eszik egy nap, és még ha lassul is ebben az időszakban a sulygyarapodas, ez nekem akkor is furcsa

2018. márc. 21. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Reggel mérd, még éhesen, az a valós súlya. Egyébként a kislányom 3 hónapos kora körül nem hízott 3 hétig egy grammot se, kezdtünk is pánikolni, aztán kiderült, h majdnem 5 centit nőtt ennyi idő alatt. 😄 Most megint hízik, viszonylag gyorsan. Nem lehet, hogy ő is nyúlik most inkább?


Illetve a mozgással hogy áll? Mert ha a nonstop fekvésből hirtelen elkezd kúszni, mászni, akkor nyilván leáll kicsit a hízása. 😊

2018. márc. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes ellenőrizni a mérleget, hogy biztos pontos-e.
2018. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Naponta nincs értelme mérni, mérd hetente, bár ennyi idős korában már csak két havonta mérte a védőnő, pedig alacsony súllyal született és vissza is fogyott, ezért 3 hós koráig hetente mértük.
2018. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az első hozzászólónak lett igaza. Sokat nyúlt, és a kúszás is beindult. Azóta se sokat hízott, de gyarapszik szépen lassan. Most 8 hósan 6800g. Valahol tudja az ember, hogy semmi baj, de jobb kérdezni, mint megijedni :)
2018. ápr. 8. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!