Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mi a teendő...

Ilyen esetben mi a teendő védőnő vagy milyen orvost keressek fel vagy ez igy rendjen van?

Figyelt kérdés
19hónapos baba kis súllyal született 40.hétre pontosan még szoptatok hozzátáplálás 6hónapos kortól rendben volt de jelenleg 16kg 86cm imád enni inni mindent kivétel nélkül ritka amikor nem éhes!:( (terhesség alatt én cukros voltam 11,diétáznom kellett) lehet valami köze ehhez?
2018. márc. 21. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólj a védőnőnek és ő elfogja mondani, mi is a teendő ez ügyben.
2018. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már 19 hónapos, ha gond lenne gondolom már szólt volna az orvos és/vagy a védőnő. Én nem voltam cukros de az én lányom is 40hétre született kis súllyal, mindig is kisebb volt a koránál ,magasságra már utolérte a kortársait, de súlyra még nem. 6éves 17kg és 110cm! Minket vérvételre küldött az orvos ,és ekg-re.Mindenhol mindent rendben találtak. Minden gyerek más,és más ütemben fejlődik,egyébként most abban a közösségben ahol ő van teljesne átlgos a mostani magsságával csak egy-két gyerek van aki jó 10cm-el magasabb.
2018. márc. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Folyamatos volt nála a súlygyarapodás, vagy volt egy ugrásszerű növekedés?

Mikor voltál utoljára vele védőnőnél vagy gyerekorvosnál?

Nagyon nagy a súlya a korához és a magasságához. Mozgásfejlődése normális ütemű?

2018. márc. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem volt beteg a védönő rendszeresen jön és viszem is ,mozgásba kicsit le van maradva a többi gyerelhez képest aki mar 8-9hónaposan megy vagy max 15hónaposan ő 18hónaposan indult el épp időben vizsgálat elött!
2018. márc. 21. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen túlsúllyal endokrinológushoz vinném.
2018. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!