Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha fél éve abbahagytam a...

Ha fél éve abbahagytam a szoptatást és még mindig van tejem menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Már fél éve nem szoptatok, ha megnyomom még mindig jön tej. Havonta 1x szoktam megnézni, nem sokszor. Szeretnénk kistesót már, de menstruációm se állt még helyre, 2 havonta jön meg és akkor is csak gyengén.

2018. márc. 22. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Aviva tornat probaltad?
2018. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első babámat 11hónapig szoptattam, a két gyerek között 2év 3 hónap van, és nekem végig jött tej ha megnyomtam a mellem. Második baba nagyon hamar sikerült, nem volt gond teherbe eséssel. Mikor második babámnál abbahagytam a szoptatást már nem volt ilyen gondom,nem jött tej nyomásra.
2018. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy se árt egy labor az újabb baba előtt, nézhetnének egy prolaktint is, mert lehet, hogy magas még a tüneted alapján. Az pedig nem segít a teherbeesésnél
2018. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ez volt az én kérdésem. Én mondjuk amint abbahagytam a szoptatást 2 ciklust megvártam és elkezdtem fogamzásgátlót szedni, de utána azonnal sikerült. Szerintem azért egy vérvétel nem árt. Nekem azt mondta akkor az orvosom, hogy szoptatás befejezése után 1-1,5 évig simán lehet teje az anyának mindenféle rossz hormonérték nélkül. A másik, amit mondott, de lehet már mindkettőt leírtam a kérdésembe, hogy ne nyomkodjam, ezt persze viccesen, de mondta, hogy tényleg ne nyomkodjam.

2018. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!