Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan nőről, aki pár hónapja még nem akart gyereket, most meg ő a világ legboldogabb kismamája?

Figyelt kérdés

Állította, hogy ő sose akar gyereket, különben is utálja őket. Amúgy férjnél van.

Most meg terhes, és ennek nagyon örülnek a férjével, és állítólag tervezett baba volt, és sokat változott (pár hónap! alatt), és már akarták a babát.


2018. márc. 23. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Semmit. Legyenek boldogok.

Nem lehet, hogy azért mondta, mert nehezen jött össze és így nem záporoztak a mikor jön a baba kérdések?

2018. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van egy ilyen barátnőm. Utálja a gyerekeket, nem is igazán akart. Egyszer egy szerelmes éjszakán megfeledkeztek a védekezésről a Férjével. A pozitív teszt óta madarat lehet Vele fogatni, teljesen megváltozott. Azt tudom, hogy Ő tényleg nem akart. Szerintem is lehet, hogy nem sikerült Nekik a baba és így elkerülték a kínos kérdéseket.
2018. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Több ilyet is ismerek. Nem is tudom komolyan venni az ilyen "nekem soha nem kell gyerek" kirohanásokat, mert 99% záros határidőn belül meggondolja magát.
2018. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Én meg azt gondolom, hogy komoly önismereti problémái lehetnek.
2018. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pedaol1216 válasza:
76%
Ugyanígy voltam èn is 2011-ben. Nem szerettem a gyerekeket, mèg a kezemben sem volt sosem. Sőt, nem is akartam. Mikor + mutatott a teszt, hirtelen elkapott a sírás. Pár napra rà elmentünk orvoshoz, làttam, hogy dobog a kicsi szive, olyan boldogság töltött el mint azelőtt sosem. Úgyhogy Igen 😊 Azóta szültett mèg fiú ikerpàrom. Imádom őket.
2018. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Sokáig én is úgy gondoltam, hogy nem szeretnék gyermeket, hogy nem nekem való. Aztán valahogy ez teljesen átfordult bennem, egyik pillanatról a másikra. Nem sokkal később, találkoztam azzal az emberrel (aki azóta már a férjem) akivel el is tudtam képzelni, hogy családot alapítsunk. Most vagyok 37 hetes, és alig várom, hogy végre lássam a gyermekünket. Szóval én teljesen megértem a kérdésedben említett nőt, hisz én is valahogy így vagyok vele.
2018. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha tervezett volt, akkor lehet már regóta szerettek volna, de nem sikerült és ezért mondogatta, hogy nem szereti őket, mert rosszul esett neki és a kérdések is, hogy miért nincs, mikor lesz.

Ha meg nem tervezték miért ne szerethette volna meg?!


Az én példám! Rám nagyon nem illett volna, hogy nem szeretem őket, mert óvónő vagyok. De ha megkérdezték azt mondtam, hogy még pár évig nem tervezünk gyereket. Nem akartam folyton azokra a kérdésekre válaszolni, hogy még mindig nincs, még nem sikerült stb. Így a család rendesen meglepődött mikor bejelentettük, hogy kisbabánk lesz, akit persze terveztünk nagyon, de nagyon.


Megszeretés? Ez meg olyan, hogy mindig azt mondtam, hogy én kislányt szeretnék. 14 éves koromban eldöntöttem, hogy mi lesz a neve. 24 évesen estem teherbe, kisfiú lett. Mikor kétdezték minek örülnék jobban az igazat mondtam, hogy teljesen mindegy. Bennem volt, egészségesen oly mindegy volt a neme.


Változhat az ember, változhatnak a körülmények. Nem gondolok semmi rosszat, még ha nem is tervezte, biztosan szeretni fogja.

2018. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én sem szeretem alapból a gyerekeket. Mégis vannak és őket nagyon szeretem de másoké továbbra sem érdekel különösebben.
2018. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Ember. Tehát bármikor képes önmaga valamivel jobb változatává fejlődni.
2018. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kamuzott. Két ilyen ismerősöm is van. Elég gáz kijelentés, amikor valaki állítja, hogy utálja a gyerekeket, meg soha nem akar. Főleg, hogy hazugság. Nem lett volna egyszerűbb azt mondani, hogy egyelőre nem szeretne, nem érdeklik a gyerekek, vagy nem aktuális a téma? Ezek után egy szavát se hinném el.
2018. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!