Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, hogyan...

Kisgyerekes anyukák, hogyan reagálnátok, ha strandoláskor egy ilyen helyzetbe kerülnétek?

Figyelt kérdés

A strandon vagytok, és a közeletekben lenne egy nő, akin tangás fürdőruha van, majd egy kis idő után a gyereked fennhangon, a nő és mások füle hallatára elkezdene ezzel kapcsolatban kérdezősködni, hogy ez milyen bugyi, miért van kint belőle a feneke, miért ilyet hord... stb?

Volt esetleg már részetek ehhez hasonló szituációban?


2018. márc. 25. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Elmagyaráznám neki, hogy ez tanga és azért visel ilyet strandon, mert barnulásnál praktikusabb, ha nem térdig érő bugyogóban van.
2018. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem volt, de elmondanám neki hogy ez is csak bugyi, a néninek ez tetszik. Ennyi. nem kell túlkomplikálni.
2018. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk sem volt ilyen. Olyan sokféle fürdőruhában vannak az emberek strandon, tangában is. Szóval nem volt ez neki ennyire érdekes, hogy kérdezősködjön róla.

De én is csak ennyit mondtam volna, hogy van, aki ilyet hord, mert ezt szereti. És persze elmondtam volna, hogy ilyet nem illik hangosan kérdezni, hogy mindenki hallja.

2018. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Barátnőm esténként még szoptatta a majdnem kétéves kisfiát. Amúgy mindent evett már a gyerek, de elalvás előtt még "cici" volt.


Szintén a strandon, a gyerek meglátott egy nagymellű nőt, akin tanga és egy alig falatnyi kis felsőrész volt.


Rámutatott a hölgy kebleire, és hangosan visítani kezdett: "Cicííííííííí, cicííííííííííííí!"

Érdekes módon a hölgy nagyon-nagyon zavarba jött, gyorsan magára rángatott valami pólót.


Mi sem tudtuk, mit mondjunk, de azért nem, mert annyira röhögtünk... mint mindenki más is hallótávolságon belül :D

2018. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Ezt inkább kotnyeles nagyik kérdezik, gyereknek fel sem tűnik.
2018. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Utolsóval értek egyet, az első három válaszadó pedig nagyon szépen lerendezte ezt a kérdést, és rendezné a helyzetet is. A négyeshez pedig annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy ebben semmi vicces nincsen, inkább kellemetlen, de nem a nőnek, aki a strandon falatnyi bikiniben van, hanem neked és a társaságodnak, hogy ezen röhögtök. Ezért nem kellene beszélő, beszélgető, már nagy gyerekeket szoptatni, de persze mindenkinek a magánügye, csak akkor meg kellene tanítani a gyereket viselkedni, hogy más melle is magánügy.
2018. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Én is elmondanám hogy van aki ilyet szeret hordani.

Négy éves volt a fiam amikor egy tónál voltunk fürdeni és volt két hölgy aki meztelen felsőtestel mászkált. Bár nem hangosan de jól hallhatóan ezt kérdezte a kisfiam: Anya, ez a két néni nem tudja hogy itt vannak gyerekek és nem szabad meztelenkedni?

2018. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
3 éves lányom pont a héten jegyezte meg, hogy miért fordítva vettem fel a bugyimat. Tangát hordtam egész életemben, nem tudom, hogy miért most tűnt fel neki. Mondtam neki, hogy nekem ez kényelmes. Ennyi. Ha a strandon kérdezte volna másról, akkor is ennyit mondok neki.
2018. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
A 4-es történetén én is nevettem volna, ha ott vagyok. Szerintem is vicces, az ilyen történetektől lesz az élet vidámabb. Ez ma már a második kérdés, ahol összegyűlnek a rigorózus anyukák. Engem a lányom már többször hozott ilyen helyzetbe és igazából ekkor igazolódik be, hogy a gyerekeknek több eszük van, mint a felnőtteknek. Igen, mert annak a néninek ki van a feneke és az bizony nem szép. Nagyon ritka, hogy a strandon szép feneket lát az ember, de az ott akkor is csak egy fenék és mondjuk nem egy szép mell. Én megmondanám, hogy azért hort ilyet, mert neki az tetszik. Azt nem mondanám neki, hogy azért az mégsincs rendben, hogy látom másnak a fenekét, meg hogy a tanga gusztustalan, mégha nekik kényelmes is. Mert például ha a lányom azt szűri le abból, amit mondok neki, hogy a tanga az egy teljesen normális dolog, akkor lehet, hogy 13 évesen majd ő is így akar kimenni a strandra és azt már nem igazán szeretném. Valahol a lányom ízlésének kialakításánál én vagyok a felelős és nem egy idegen a saját fenekét mutogató nő.
2018. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Akárhogy töröm magam, nem tudom elképzelni hogy ilyet kérdezzenek a gyerekeim, a felnőttek nekik annyira más bolygo, rájuk sem hederitenek. Viszont amikor pucér kislány van a strandon, ami jellemző, mindig akad ilyen és megkérdeznék rajta miert nincs ruha, szerintem max visszakérdeznék csak, szerinted miért nincs mert ezt most speciel én sem tudom.
2018. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!