Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért hagyja sírni a feleségem...

Miért hagyja sírni a feleségem a gyereket éjszaka? Nálatok ki kelt a gyerekhez?

Figyelt kérdés

Addig sír ameddig nem megyek oda én hozzá.

Ő ébred fel hamarabb a sírásra de nyugodtan fekszik. Amikor meg már én felébredek ordít a gyerek és még sokáig sír.


2018. márc. 28. 16:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
34%
Ő az illetékes . Eléggé ostoba , szenved egyedül van stb , menjen oda ha anya lett . Intézkedjen változtasson magán mert ez nem jó jel .
2018. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
20%
Azért, hogy ne szokjon rá a gyerek még jobban az éjszakai bömbölésre.
2018. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%

Ezt a feleségedtől kérdezd,mi nem tudhatjuk!

Eleinte mikor kicsi volt és az éhség miatt kelt fel akkor én keltem hozzá (szoptattam),mikor cumi miatt kelt akkor már apuka is felkelt,nem kellett mindig nekem, de szerencsére nagyon jó alvók voltak.

2018. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb esetben én.eleinte Ő amikor két hetet itthon volt(mivel a császárbol valo felépülés lassan ment) de utána már én.mostmar csak cumi miatt kel vagy ha rosszat álmodik(gondolom én) vagy ha a foga jön de az esetek nagy részében én kelek fel!
2018. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
76%

Ha te nem ébredsz fel egyből, honnan a rákból tudod, hogy mióta sír, mióta hagyja?


Apuci is nyugodtan felkelhet a gyerekhez. Nincs erre szabály, hogy csak az anyja ugorhat és ettől nem lesz egy fikarcnyit se rosszabb anya.


Mi egyébként nagyjából felváltva keltünk.

2018. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
10%

Hozzám Anyum felkelt az első pár napban, de nem vett ki, csak megsimogatta a kezem, és ennyi. Azt mondta, hogy az első két hét volt kegyetlen, de nem engedte a mamámnak sem, akinek már folytak a könnyei, hogy de ő felvesz... Apám is az útját állta, hogy nem. Az első pár nap után nem is simogatott, hanem hagytak. Két hét elteltével végigaludtam az éjszakákat gond nélkül.


Persze, ha hallotta, hogy fájdalom miatt sírok, stb, az más, de amikor csak hiszti miatt, az nem hatotta meg.

2018. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Onnan hogy amikor már én felkelek ordít és nehéz megnyugtatni.
2018. márc. 28. 17:00
 8/36 anonim ***** válasza:
62%

A feleségednek téged kellene felkeltenie ilyenkor, hogyha neki nincs energiája. Gondolom arra vár, hogy felajánld magadtól, hogy foglalkozol este a gyerekeddel, de tőled aztán várhat ilyesmire..


Ajánld fel neki, hogyha nincs kedve, mész te, csak keltsen fel, mikor meghallja a gyereket.

2018. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
70%
Aha, onnan. Egy gyerek képes egyből ordítva is ébredni. Nem kell bemelegíteniük hozzá.
2018. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Csak ha fáj valamije akkor ébred ordítva. Cumisüveg szokott neki kelleni.
2018. márc. 28. 17:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!