Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen anyuka, mint ez a Laky...

Ilyen anyuka, mint ez a Laky Zsuzsi vajon el tudná tartani a gyerekeit? Normális, ha valaki így szül 2 gyereket?

Figyelt kérdés

[link]


Reggel benn volt a tévében, hogy most tanul szakmát, nem akar szépségkirálynőnek maradni.


Csak én látom úgy, hogy teljesen dologtalan, még magát sem tudná eltartani, nemhogy a gyerekeket??


Ha valaki 20 évesen ezt csinálja, azt mondom "oké". De harmincvalahány évesen itt tartani?


Egyébként szép arcú nő, biztos jó anyuka is, de számomra kérdéses, hogy ilyenkor mi van ha az apukával történik valami és nem tartja el senki?


2018. ápr. 10. 14:58
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja és ezt kb minden szépség királynőnél érdekes kérdés lehetne.. Polgár Kriszta, Dobó Ági, Konkoly Ági és társai. Ez ezeknél a menetrend, no munka, csak találni valakit, aki eltart mindenkit?
2018. ápr. 10. 15:00
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Savanyú a szőlő? 😊
2018. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a szépségkirálynőséggel meg a szerepléseivel többszörösen megkéreste azt amit szakmával keresett volna...

Amugy meg ha el is tartja a férje, nem mindegy? Ez csak rájuk tartozik. Unalmas az életed hogy ezzel foglalkozol?!

2018. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Persze, hogy savanyú. :)))) Szerinted jól van ez így?

Nekem más elveim vannak és elgondolkodtató számomra, hogy az ilyen típusú nők ezt vajon tudatosan alakítják-e így, vagy "tök véletlen".

2018. ápr. 10. 15:10
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem unatkozom, csak időnként, ha látok valamit, arról véleményem is van ;) most épp pont ez jött szembe :)
2018. ápr. 10. 15:11
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy írod, más elveid vannak, ennyi. Ki így ki úgy. Szép is lenne ha mindenki egyforma lenne. Nem kell ezen gondolkodni meg agyalni se, az ő dolga. Foglalkozz a saját elveiddel.
2018. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
... Ha nem unatkoznál nem foglalkoznál ilyen hülye kérdéssel mint amit ki is írtál. Én legalábbis sosem gondolkodom olyanokon akit pl eltart az ura. Mit foglalkozzak vele?
2018. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Jaj ne álszentkedjünk má jó? Ugye nemcsak azzal foglalkozunk, ami a saját elveink szerint okés, hanem bennetek is megfogalmazódik, hogy ha nem finom a kakaó, akkor többet olyat nem veszek.

Na nekem pont ez jutott eszembe ezekről az emberkékről, hogy a saját lányaimat még véletlenül se ilyen irányba terelgessem, legyen rendes szakmájuk, munkájuk, megtakarításuk aztán a gyerek.

2018. ápr. 10. 15:17
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Már leírtam a véleményem, vagy ha így kő konkrétan nem is, de azért érezhetnéd belőle, hogy nem foglalkozom ilyenekkel. Nem po.fázok más életébe bele, nem szólom le mert eltartják, mert nem rám vonatkozik hanem az adott párra. Most komolyan mit nem értesz ezen meg?!

Nyilván a gyerekemet se fogom arra nevelni hogy keressen valakit aki majd pénzeli, de az igazság az, hogy ha felnőtt lesz és párkapcsolata lesz, nem lesz jogom beleugat.ni az ilyen dolgokba. A dolgom az lesz hogy mellette legyek és bízzon meg bennem, ne pedig az legyen hogy majd az unokát se hagyja nálam mert beleszólok abba ami az ő dolga meg a férjéé. Ajanlom neked is ezt a gondolkodást.

2018. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Már ne is haragudj de a Dobó Ági pl jogász
2018. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!