Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerek mellett hogy tudtok...

Kisgyerek mellett hogy tudtok sportolni? És mit sportoltok?

Figyelt kérdés

Ti hogy oldjátok meg?

A párom este 8 után ér haza, reggel 9-kor megy el dolgozni.

Szívesen sportolnék, de egyszerűen nem tudom mit és mikor, mert a legtöbb fitness vagy csoportos edzés napközben van.. Olyankor pedig nincs gyerekfelügyeleti lehetőségem. (Nem, nem akarom beadni fizetős megőrzőbe.)



2018. ápr. 12. 22:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Tornázz otthon.
2018. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de nincs kitartásom hozzá. Illetve részmunkaidőben dolgozok így ha alszik a fiam, akkor dolgozok. Ha ébren van, akkor meg vele foglalkozok.


Ha akkor tornázok ha ébren van, nem hagy békén, ha akkor ha alszik, akkor meg nem tudok előtte vagy utána mellette dolgozni.. :D

2018. ápr. 12. 22:43
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Akkor most erre milyen választ vársz? Írod hogy nincs otthon a férjed, hogy nem bízod másra, és hogy otthon nem tornázol. Akkor most mit csináljunk?
2018. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Hétvégén nagyszülőknél van, addig elszaladunk 1-2 órára konditerembe. Hétköznap csak nagy séták vannak - na meg futás a gyerek után :)
2018. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

És a hétvégi alkalmak hatással vannak a testedre? Vagy inkább csak az agy kikapcsolás miatt csináljátok?

2018. ápr. 12. 23:35
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Én mászo baba mellett, amikor ébren volt, naponta fittnesseltem a 13 perces netes edzésekre, a kicsi olyan jol elmászkált közben alattam felettem mosolyogva neki is tetszett hogy anya miket csinál most :)


Nagyobbként ő is ugrál rá néha


Szoval azok a 13 perces edzések tarthatok gyerek mellett is.


A kitartás inkabb a nagyobb kérdés szerintem. Engem motivalt az hogy 1-2 honap mulva már látszik de igazábol kell egy belső motiváltság is, ami hajt es nem csak ket honapon át.

2018. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Mekkora a gyerek?

Van mamán baba torna. Vagy eljárhatsz futni reggel, amíg a férjed otthon van.

2018. ápr. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Baba-mama torna

Babakocsis futás-persze megfelelő sport babakocsival

Gyerekülés a biciklire és biciklizés

Gyerek kismotorral, anya fut.

Otthoni torna.

otthon szobabicikli, ellipszis tréner.

2018. ápr. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Reggel 7-re jártam. Ezt Te is megteheted, csak akarat kérdése!
2018. ápr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Az én férjem is 9-re jár dolgozni, én 8 után érek haza az uszodából. Igaz, ezért hetente háromszor korán kelek, nincs a számban az uszi, de messze sem, fél óra oda, annyi vissza. Jó időben bringával megyek. Reggel a férjem etet, már nem szoptatok. Mondjuk én mindig is sportoltam, így nem okozott nehézséget sem a visszaszokás, sem az, hogy ez áldozatot követel. Hiú egyáltalán nem vagyok, de azt mindig utáltam, ha rossz a kondim, hegyen lakom, mikor feltűnt, hogy nehezebben kaptatok fölfelé, mint szoktam, akkor tudtam, lépni kell sürgősen. A rendszeres testmozgás is éppen olyan, mint minden más, ami fegyelmet követel, akarat nélkül nem megy, kifogást meg mindig kereshet az ember. Mikor 9hós lett anno a gyerek, beszereztem egy Jogger babakocsit, (úszni jobban szeretek, de kellett alternatíva), úgy kocoghattam a gyerekkel bármikor, nem volt mentség, hogy kire bízzam addig, amíg mozgok, hihetetlenül élvezi a mai napig, ha futok vele.
2018. ápr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!