Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti éreztetek már belső üresség...

Ti éreztetek már belső ürességet, fásultságot az otthon töltött idő alatt?

Figyelt kérdés

Nem kimondottan depressziónak mondanám, inkább néha-néha rám jön.... mostanában egyre gyakrabban.

Üresnek és értelmetlennek érzem a minden napjaim....csak a mosás, főzés, takarítás, popó törlés, etetés, játszózás körforgása....null emberi kapcsolatok...barátok ??? azt sem tudom mit jelent már ez a szó....(új helyen lakunk, alig van itt ember-falu- pláne aki még itthon is van....reggel mennek ki az autók, este haza, gyerekkel kevesen vannak itthon...

Különösebb bajom nincs és tudom össze tehetném a kezem hogy csak ennyi gondom van, de mégis ez az üresség olyan rossz érzés, frusztrál....kicsit zombinak érzem magam :S

Este fáradtan ágyba dőlés, reggel kezdődik minden elölről, ugyan azon a betanult sémán....

Imádom a gyerekeim, de valahogy elvesztem közben önmagam ...

Régen egy őrült nőszemély voltam, dilis....hiányzik....

Az ember kapcsolatokba vetett hitem is meggyengűlt mióta itt lakunk, mert voltak olyanok akikkel azt hittem én hogy jóba vagyunk,de kiderül csak álca...azóta már annyira kedvem sincs új emberekkel ismerkedni...óvatos lettem...

Olyan vagyok mint egy fonnyadó virág.....


Éreztetek már ilyet ?


2018. ápr. 14. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Ilyenkor muszáj valami új dolgot csinálni, bármit ami a megszokottól eltérő. Kicsi gyerek mellett persze ez nehezebb, de lehet akár egy villámlátogatás a nagyszülőknél.
2018. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem mész vissza dolgozni? Jót tenne. A kicsik meg mehetnének bölcsibe.
2018. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Fáradságot igen, fásultságot nem.

Én jól ellennék életem végéig is otthon. A munkám is végezhető 0 emberi kapcsolattal a gép előtt is.

2018. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen en ereztem amit te, pedig csak egy gyerekkel voltam otthon 3 evig. Sajnos hamarabb nem tudtam visszamenni dolgozni, pedig az oldotta meg.

Javaslom neked is a munkat mielobb gyerekek meg ovi, bolcsi.

2018. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!