Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van akinek szintén ennyire...

Van akinek szintén ennyire izzadékony kisbabája?

Figyelt kérdés
Pontosan 6hós kisfiam annyira izzadékony, hogy ha csak 1 bodyban van is dől róla a víz. Vízcseppek lesznek még a haján is, sokat nézem a hőjét éa 36.8-9, 37 körül mozog sokszor. Rengegeteg van hason, szinte csak úgy játszik. Állandoan mozog. De éjjel mikor egy hosszuujju rugiban alszik és ugye nem mocorog is nedvesre izzadja magát. A doki szerint alkati kérdés nem tudok vele mit tenni... szerintem ezért kel sokszor éjjel is mert izzad, melege van... Próbáljam meg már csak 1 bodyban altatni a hosszuujju rugi helyett?
2018. ápr. 25. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy kistrikóban. Az én fiam is izzad sokat. Textilpelu este bekészítve, és amíg fent vagyok, törölgetem a fejecskéjét.+ amennyire ésszerü, hűvösen tartom a szobát. nemsokára beindul a ventillátorszezon is nálunk, a kicsinek is kell, különben nem tud aludni. Meleg időben csak lepedővel takarózik, + hintópor.
2018. ápr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha visszaszámolok, ősszel született. Van egy összefüggés, a túlöltöztetés és az izzadás között. Ha túlféltetted az őszi babádat és ezért állandóan túlöltöztetted, hogy nehogy megfázzon, akkor lehet belőle később túlzottan izzadós gyerek és felnőtt.
2018. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!