Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti éltetek nemi életet a...

Ti éltetek nemi életet a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Én nem bírom megértetni a férjemmel hogy nem lesz baja. Volt már vetélésünk, de most minden oké, doki is áldását adta, de a férjem fél, bennem meg tombolnak a hormonok utána.
2018. máj. 1. 06:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én még csak most vagyok terhes az első babával, de eleinte nekem is voltak aggályaim. Esetleg mondd meg neki, hogy keressen rá az interneten, vagy következö vizsgálaton menjen be veled, ahol elmondja a doki, neki lehet hinne.
2018. máj. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Bent van osszes vizsgalaton! Tudja hogy lehet, de azt mondja neki a baba fontosabb annal mintsem holmi elvezetert kockaztasson. Persze tok orulok ennyire a baba a mindene, csodas ferj amugy is, kivanni se lehetne nala jobbat. De epp ezert kivanom ot mindennel jobban 😂
2018. máj. 1. 06:52
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
Beszéld meg vele, hogy egy kis kölcsönös kényeztetéstől, cirógatástól nem lesz baj.
2018. máj. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

És kényeztetést enged?

Szerintem ne erőltesd ha nem akarja!

Várd egy kicsit hátha idővel Ő sem bírja Nélküled.

Nálunk volt végig a kezdetektől együttlét.persze óvatosabbak voltunk.eleinte a Férjem tartott egy kicsit tőle de aztán a vágyak erősek voltak :P

2018. máj. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
Hány hetes vagy? És mit tervez? 9hónap +6hètig hozzád se ér?? Próbáltad már lecumizni, hátha akkor engedékenyebb?
2018. máj. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%

Persze.

Mondd neki, hogy drágám, ha te nem, majd a más megteszi.. 😁

2018. máj. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

Persze vegig egyutt voltunk

Ferjem szerette a pocakos szexet

2018. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%

Nem. Egyszerűen rám úgy hatott a terhesség hogy abszolút nem tartottam szexinek az egészet. Nagy has, benne a babával.....akin erre felizgul az nekem perverz.

Szülés után minden helyreállt :)


Off, de mit szeretett egyik válaszoló férje a "pocakos szexben"? Konkrétan ahogy belegondoltam kirázott a hideg hogy van aki arra izgul hogy úgy töcsköli a nejét hogy a nagy hasában a baba van....erre izgul a pasi?! Ez beteg.

2018. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Igen, a pozitív teszttől a szülés előtti estéig 2-3 naponta, ugyanúgy, mint máskor. A terhesség egy természetes, normális állapot, nem gátol semmiben.
2018. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
14%

"Off, de mit szeretett egyik válaszoló férje a "pocakos szexben"? "


Gondolom azt, hogy qrhatja gumi, védekezés és mindenféle gátlás nélkül! Van a környezetemben is is pasi, aki csak azért csinálja fel az asszonyt, hogy addig se kelljen gumit húznia... Érdekes

2018. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!