Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányomnak első szülinapjára...

Kislányomnak első szülinapjára szeretnék képekből egy videót csinálni. Milyen szép, lassú zenét ajánlanátok? Inkább külföldi érdekelne.

Figyelt kérdés
2018. máj. 1. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Beyonce i was here.

Olvasd el előtte a magyar szövegét.

Csodálatos!

2018. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Wiccan lullaby...
2018. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Az èn kedvencem: Szekeres Adrienn: Kicsi szìv....
2018. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a Forrest Gump zenéjére szavazok. Igaz, nekünk az esküvőnkön szólt, de olyan kellemes csilingelős, szerintem babaképek alá is megy.
2018. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

szintén a kicsi szívre szavazok, és nem tudom megérteni a 0%-ot. Attól mert valakinek nem tetszik, a kérdezőnek lehet hasznos a válasz!!!!

Amúgy én is erre a számra csináltam videót az 1. szülinapjára

2018. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Ott van, hogy külföldi, ha olvasnátok is.
2018. máj. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Temptations: My girl


Ha a kislány májusi, különösen!! Nem az a sírós-nyálas, de lassú és kedves dal, plusz az Örömapa filmben ez a szám szólt amikor az apuka a kislányára gondolt hogy milyen gyorsan elteltek az évek :)

2018. máj. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De itt egy evrol van szo xd
2018. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És?! Nem ez a lényeg hogy hány évről van szó. Hanem arról hogy a lánykánk olyan gyorsan felnőnek de olyan jó hogy vannak nekünk.
2018. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Nem azt ìrta, hogy csak külföldi, hanem hogy inkàbb.... Egyèbkènt csak a kèrdèsre vàlaszoltam, èn ezt ajànlottam. De semmi màst nem kìvànok, csak azt, hogy aki egy ilyen kèrdèsnèl is lefelè pontozza a vàlaszokat, annak ez legyen a legnagyobb öröme az èletben.
2018. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!