Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert reagalt igy? (24N es 28F)

Miert reagalt igy? (24N es 28F)

Figyelt kérdés
A parommal elterveztuk hogy babat szeretnenk,mar 4 hete hogy abba hagytam a fogamzasgatlot,most tudtunk egyutt lenni.Mondom neki hogy nem hasznalom,es itt az ideje probalkozni-erre meg ijedt arcot vagott egy pillanatra,hogy semmi fogamzasgatlo?utanna meg mondtam hogy igen,igy egyeztunk nem?vegul mondta hogy nincs baj,örül nagyon csak hirtelensegben nem tudta lereagalni de nekem olyan rosszul esett.Ez most mi volt?

2018. máj. 1. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak ő tudja megmondani.
2018. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Megértem, hogy rosszul esett, de ne haragudj rá túl sokáig. Ugye te már négy héttel ezelőtt biztos voltál a dologban. A párod valószínüleg a valóságban csak most realizálta igazán, hogy mi fog történni. Most értette meg teljesen, hogy gyereket vállaltok, és hirtelen végigsuhant az agyán, hogy mivel járhat ez.
2018. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy abban a pillanatban megijedt nagyon de utanna meg boldog volt hogy komolyan veszem.Csak ugy hogy mondta hogy megijedt ugy ereztem hogy nincs meg kesz ra,mondtam is hogy inkabb folytatom akkor a fogamzasgatlot es hagyjuk meg egy ideig a baba temat,de kerlelt hogy ne,ne szedjem mert akarja.Igazabol azon aggodok hogy meg valojaban nem all keszen ra,pedig o hozta fel,sokszor mikor kesett meg varta hatha,most meg meg se,megzavart kicsit
2018. máj. 1. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak többsége ilyen, 4 hete beszéltétek meg, lehet már kijjebb ment a fejéből. És az első ijedtség teljesen normális. Azért nagyon nagy dolog a gyerekvállalás (plusz hülyeség de ott van náluk a most teljesíteni kell dolog is)

Ami fontos hogy utána hogy viselkedet, tényleg őszinte volt az öröme? Mert ha igen akkor egyáltalán nincs okod félni. Viszont ha tényleg őszinte az öröme ésennyire aggódsz és visszakoznál akkor vizsgáld meg magadat is, mert lehet hogy csak rávetíted a saját kétejeidet. Te biztos vagy magadban? Tényleg készen állsz?

2018. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez normális :)

Nálunk is fura volt az első védekezés nélküli szex

2018. máj. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nincs tisztábana sulyával a gyerekvállalásnak. Nem csak azt kéne átbeszélni hogy legyen e vagy nem. Hanem a többit is ami vele jár.
2018. máj. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet igy van,megprobalom atbeszelni vele a tobbit is csak legtobbszor faradt es nem akarom ezzel nyaggatni,meg negyszemkozt is szeretnem szerintem ez nem egy telefonhivassal elintezheto tema
2018. máj. 2. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!