Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párommal több éve próbálkozunk...

Párommal több éve próbálkozunk a babával! (4 éve) Szedek vitamint, méhpempő, teák stb.. Én voltam orvosnál minden rendben! De volt a párom egy sperma vizsgálaton ott azt mondták minden oké. Esetleg tudnátok ajalalni valami vitamint, vagy bármit?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Ne görcsöljetek ennyire rá!

Mivel szervi bajotok nincs csak mentálisan kell lenyugodni.

A szex ne csak arról szóljon hogy na majd most hátha...

2018. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Már nem görcsölünk..csak fura,hogy nem jön össze !
2018. máj. 4. 17:50
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Milyen vizsgálatokat csináltak nálad?
2018. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
A legegyszerűbb és első lépés az kellene legyen, hogy a férjed elmegy egy spermavizsgálatra, vagy vesztek neten is rendelhető tesztet,amit otthon megcsinál, abból kiderül a kiskatonák, hogy vannak.Azért kellene az elsőnek lennie a párodnak,mert ha a kiskatonák mozgékonyak és a számuk is rendben akkor a nőt sokkal többféle irányba vizsgálják és kiderül mi az oka a sikertelenségnek. Mi két év sikertelenség után elmentünk orvoshoz.A 4 év nagyon hosszú idő.
2018. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

En tobbszoros vetelo vagyok engem is es a ferjemmet vizsgaltak. Minden vizsgalaton tulestunk amin csak lehet es semmit nem talaltak. Egeszsegesek vagyunk es az utobbi 3 evben tobb vetelesen estem at es az orvosok csak nezznek ki a fejukbol mert semmi magyarazatot nem talaltak.

Fel a fejel es kitartast kivanok neked!

2018. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Két lehetőséget látok:

1.Amit az előzőek is mondtak: ne görcsölj rá! Menjetek el nyaralni, vegyetek ki két hét szabadságot, és élvezzétek az életet!

2.Vegyél ovulációs tesztet. Amikor a teszt ovulációt mutat, fokozottan akciózzatok! Amennyit én még rásegítettem, bár nem tudom, jelentett-e valamit, az az akció után 10-15 perc gyertyaállás (pozitív ovulációs teszt mellett). Az ovulációs teszt picit drága, de ha nagyon rá vagy görcsölve, szerintem megéri, a használati utasítás benne van.

2018. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Nekem egy baratnom meselte,hogy Akkor jott ossze a baba amikor eldontottek ,h anelkul is boldogok tudnak lenni.Addig gorcsoltek rajta es nem jott
2018. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

Nekünk 2éves próbálkozás után az inofolic por hozta meg a sikert! Endokrinológus ajánlotta, napi 2 adagot javasolt! A férjemnek pedig Fer14 vitamint rendeltem, 2 hónap után megvolt a pozitív teszt! 1én volt 3 hónapos a kislányunk!:) Szurkolok Neked kérdező! Mi hozzátok képest csak 2 évig vártunk, de át tudom érezni, hogy milyen érzés a nem várt napját várni... hogy talán most sikerül....az ember nem tehet róla, de sajnos görcsöl hiába mondják, ha nem görcsölnél, akkor már rég sikerült volna...ez csak feltételezés! Nekem olyat is mondtak, hogy azért nem jön össze, mert nem akarom eléggé.... jaah persze...

Mi kitűztunk egy időpontot a tavaly juni 1et.. ha addig nem jön össze irány Tapolca és majd ott csinálnak nekünk!:p Májusban összejött... kivárta..:)

Sok sikert!:)

2018. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Soha ne mondd azt egy gyermeket akaró nőnek, hogy ne görcsölj rá! Ennél rosszab és hátráltató mondat nincs a világon.

Milyen vizsgálataid voltak konkrétan?

2018. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Vér,vizelet,ultrahang hasi és hüvelyi is !

Nézték,hogy van e petesejt termelődésés.

Ennyire emlékszem.

Szerintetek milyen vizsgálatot kellene még csinálni?

Mestruacióm rendszeres(ritkán késik pár napot)

Ovulációm van,teszt is mutatja!

Termékeny napokon együtt vagyunk!

Hamarosan most is jönnek azok a napok :D

De persze nem csak a baba miatt vagyunk együtt!

Már nem görcsölök,jön ha jönnie kell az ajtó nyitva ❤️

2018. máj. 5. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!