Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon megijedt a kislányom a...

Nagyon megijedt a kislányom a férjemtől mit csináljak? 1éves

Figyelt kérdés

Nagyon megijedt a kislányom a férjemtől mit csináljak? 1éves

Telón veszekedett az anyjával. Én nem tudtam és megkérdeztem kivel veszekedik, utána velem is kiabált h minek kérdezek hülyeségeket a lányunk meg a kezembe volt és nagyon megijedt. Most meg nem akar hozzá menni


2018. máj. 5. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Huha. Gondolom már el is felejtette, 1 éves. Nem azt mondom, h nem baj ha ordítotok a gyerek előtt, de ha van egy hangosabb telefonbeszélgetés attól semmi baja nem lesz.
2018. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Ocsem... hat vigasztald meg! Majd kialussza
2018. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Fröcsögj itt egy kicsit a férjedre, hátha találsz partnert egy jó kis kibeszélősdire, mert nyilván más miatt is a bögyödbe van már ha ilyet kérdezel...ha a gyerek nem is, de te legalabb megnyugszol tőle.
2018. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit kéne? Semmit :D Semmi nem történt, a férjed dhös volt, ami rajtad is csattant.


Előfordul, ha a párom valakire kiakad nem faggatózok, hanem megvárom, míg lehiggad és aztán úgyis elmondja, mi bántja, de akkor tuti, hogy még velem is vitázik egy sort, mert alapból a plafonon van :)

2018. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!