Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb a kislányom...

Mi lenne a legjobb a kislányomnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt sem tudtam, hogy hova írjam ki a kérdésem.. Kislányom 2 éves, az apja nem éppen jó ember.. Iszik, ilyen olyan szerekkel el, és fizetős nocskekkel van dolga. Nem volt ilyen, ilyen lett. Nincs bejelentett munkahelye, gyetektartast nem fizet, agresszív. Kiadtam az útját. Ilyenkor mi a teendő? A kislányomat nem akarom elengedni vele sehova, féltem. Viszont ő azt pontosan tudja hogy joga van látni... Csak a kötelességeivel nincsen tisztában. Nem tudom mit tehetek... Nem tudom mi lesz most.

2018. máj. 14. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Birosagra viszed az ugyet ennek fenyeben,a szuloi felugyeletijogot elveszik tole ha bizonyithato ez,aztan utana te dontod el egyedul hagyod-e menni vele vagy sem. Persze lathatja,de csakis a te felugyeleted mellett x orat.
2018. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!