Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen otthonról végezhető...

Milyen otthonról végezhető munkát tudtok?

Figyelt kérdés
Szeretnék elvégezni okj-s tanfolyamot,amivel főként itthonról dolgozhatnek. Most egy éves a lányom, az előző munkahelyekre nem szivesen megyek vissza a munkabeosztas miatt,nem túl család barát. Mit érdemes elvégezni?
2018. máj. 25. 06:41
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

fordító, idegenynyelvi kapcsolattartó(ha profi szinten beszélsz egy nyelvet) programozó.


Semmi mással nem lehet otthoni munkával pénzt keresni, mind kamu és lehúzás.

2018. máj. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
fordító okj nincs. amúgy meg nem nagyon vannak olyan okj-k amivel otthonról tudsz dolgozni. talán ilyen körmös/kozmetikus, azt lehet otthonról is, ha van egy helység amit át tudsz alakítani hozzá.
2018. máj. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Második, nem is mondtam hogy van okj-n csak azt hogy ezek azok, amikkel le lehet helyezkedni. A kozmetikus műkörmös jó, de mivel maga után kell fizetni az adót és járulékokat, valamint beszerezni minden eszközt és anyagot bőven egy-másfél milliós befektetés a tanfolyam árán felül.
2018. máj. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én online marketinges vagyok, ezzel dolgozom otthonról, de ez se okj-s kategória.
2018. máj. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Konyvelok is otthonrol dolgoznak aki maganba nyomja
2018. máj. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A könyvelőt régebben is el akartam végezni. Csak félek tőle hogy ha nem kezdek el rögtön dolgozni benne akkor annyi változás van benne állandóan hogy nem fogom tudni.. még nem tudom hogy lehet azt itthonról csinálni. Hirdetem magam?! Vagy céghez bemegyek és onnan lehet otthonról végezni a könyvelest?
2018. máj. 25. 08:35
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Kezdő könyvelőként a kutya se bíz meg. Eleve regisztráció nélkül (amihez 3 év tapasztalat kell) csak korlátozottan könyvelhetsz.


Nem egy olyan szakma tehát, amivel pikkpakk otthonról dolgozhatsz. De szerintem a komolyak közül egy se olyan.


A határidők miatt nem mondanám túlságosan gyerekkompatibilisnek sem, bár meg lehet oldani.

2018. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

Webshop "karbantartó".


Kapsz képeket, szövegeket, anyagokat amivel kell frissíteni a webshop-ot és az alapján megcsinálod. Nálunk több ember ezzel foglalkozik otthon.


Elég gyorsan változnak az ilyen oldalakon az infók, termékek, valakinek mindig frissítenie kell a tartalmat. Egy kisebb cég lehet felvesz grafikusi végzettség nélkül is munkaerőt.

2018. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Csinálj kézműves dolgokat (köss, horgolj, varj)
2018. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Web-designer, frontend-developer, backend-developer, tesztelo, grafikus. En utobbi vagyok, es fokent otthonrol dolgozom, keresre szoktam bemenni.
2018. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!