Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mirena okozhat libidocsokkenest?

Mirena okozhat libidocsokkenest?

Figyelt kérdés

2018. máj. 31. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Okozhat. Mindenkire máshogy hat.
2018. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemrég járt le az 5 év és vetettem ki. Volt pár mellékhatása, de libidócsokkenés nem volt.
2018. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Nalam okozott,es 2 hetes pecsetelo mensit is minden honapban,es gyakrabban van nyavajam odalent miota fent van(2 eve).

Lassan ra megy a kapcsolatom,igy sztem le fogom vetetni :(

2018. jún. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem ket hete van fent,par nap pecseteltem ,azota semmi....csak neha neha gorcsolgetek ma pl erosebben edzettem es fajdogal a hasam....ez is normalis?
2018. jún. 1. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Nekem 1 éve van fent, semmi bajom vele. Se pecsételés, se görcs, semmi. A libidóm is rendben van, pedig nem sokat alszom a gyerkőc miatt.

Azóta nem is menstruálok, a dokim szerint ez is normális.

Így havonta tesztelek, nehogy jöjjön a kistesó.

2018. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam nem okozott, sőt... De az igazi kicseszés az, hogy azóta 2 hétig is eltart, magy kinlódva múlik csak el. :/

20 éve szülés után kaptam az elsőt, azzal semmi gond nem volt, akkor teljesen megszűnt a vérzésem, csudajó világ volz

2018. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen okozott, idegességgel és hajam minőségének változásával, állandó hasi fájdolommal együtt.
2018. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!