Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon rossz ötlet garzon...

Nagyon rossz ötlet garzon lakásba gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Több millió magyar gyermek nevelkedett garzon lakásba mégis normális, felnőtt lett belőlük.
2018. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
ha arra vársz hogy legyen rendes lakás, az életben nem lesz gyerek.
2018. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem tökéletes, de nem is bűn. Ha ez van, ez van. Majd lesz jobb is.
2018. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Még 2 ember is nagyon keservesen él egy garzonban, nem hogy még gyerekkel. Szerintem egyedülálló számára elfogadható csak úgy-ahogy. Lehet, hogy más is nevelt már garzonban gyereket, de én biztos nem pottyantanék a nyomorba csak azért, mert más is csinálja. Bankot is rabolnak mások, mégsem állok neki álarcot meg zsákot keresni.
2018. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

a 4-est is hiába pottyantotta édesanyja...

Szerintem, ha szerelem van, s s gyereknek örülnétek mindketten, akkor jó - mert lesz jobb.

2018. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Mi most garzonban élünk a párommal. Mi mindketten nagy családiházban nőttünk fel, így számunkra elképzelhetetlen. Mi több, én magam is belepusztulok ebbe az erkély nélküli garzonlétbe.


Nálunk már úton van a baba, viszont mire megszületik el is költözünk egy kis házba.


De az alattunk lévő ugyanilyen garzonban lakik egy fiatal pár a kb 10 éves fiúkkal. Látszólag tökéletesen jól megoldják, a fiú jól nevelt és kiegyensúlyozott.

Nyilván nekik is van tervben valami nagyobb.

A lényeg, hogy nem lehetetlen.

2018. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Míg kicsi a gyerek teljesen elfogadható, jelenleg mi is egy garzonban élünk ketten a fiammal, de nemsokára költözünk. Gondolom nem életed végéig tervezel ott lenni
2018. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Biztos nem vállalnám. 1 gyerekhez minimum 3 szobás lakás kell.
2018. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Minimum :D:D persze legyen még azon kívül 3 szoba dísznek nem?


Most nem baj, de azért később kellene nagyobb.

2018. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
Pedig nem mondott hülyeséget a 8-as, egy háló a szülőknek, egy a gyereknek + egy nappali. Nekünk 2 szobás lakásunk van, 8 hetes várandós vagyok, amíg pici, elleszünk egy darabig, úgy 2-3 évig gyűjtünk, utána szeretnénk mi is nagyobb lakásba, esetleg házba költözni.
2018. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!