Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kisebb-nagyobb baleset,...

Milyen kisebb-nagyobb baleset, trauma vagy betegség történt veled a várandósságod alatt?

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Az elsővel a 4. hónapban voltam mikor kiderült, hogy nagypapám, akivel a születésem óta együtt éltem rákos, szülés előtt 2 nappal volt a temetése (A párommal csak a szülés után költöztünk össze).

A másodikkal kb 20 hetesen leszakadt a konyhában a 120x120as marha nehéz ablak és a sarkával a hasamban állt meg, a szülès előtti napon pedig hàtulról belénk jött egy furgon

2018. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
32 hetesen közösen mentünk anyósékkal családot látogatni, apósom vezetett, lesodródtunk az útról a vízelvezető árokba. Szerencsére senki nem sérült meg számottevően, a bal lábszáramon van egy sebhely, erősen nekinyomódtam az előttem lévő ülésnek, de semmi gond nem lett.
2018. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

2. Babámmal 6 hónapos terhes voltam mikor az 1. Gyerekem meghalt.

Aztán vajúdás közbe halt meg a mamám,rá 2 órára meglett a babám.

Most a 4. Babámmal leestem a padlás létrájáról de az oldalamra estem.

Nem tudjuk hogy ez miatt e de 4 hétig véreztem ami lelkileg is megvisel.

2018. jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Ki a fene pontoz le ilyenkor egy választ?
2018. jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Pár hetesen tüdőszűrésen voltam.

15 hetesen elütötték az anyámat az orrom előtt.

Mindenki jól van.

2018. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Apukam halalos beteg lett, szules utan par honappal meg is halt.

Szules utan az exem ugy gondolta, megsem kell neki csalad, es lelepett.

2018. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám kórházba került, mikor 8 hónapos terhes voltam :-( sajnos már nem láthatta meg a második unokáját, mert a születése után is kórházban volt, az állapota nem javult.... kicsi lányom 4 hetes volt mikor anyu meghalt :'(
2018. jún. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám meghalt, amikor 10 hetes terhes voltam. 32 hetes terhesen leforráztam a hasam.
2018. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

Elütött egy autó, szerencsére csak a lábamat törtem el.


Nekem nincsenek kitalált rémsztorik a tarsolyomban, mitn egyeseknek :D

2018. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
27 hetes terhesen autóbalesetet szenvedtünk (vétlenként). Kórházba kerültünk, egy napig próbálták "visszatartani" a gyereket, kaptam tüdőérlelőt, a szokásos protokoll, koraszültem, egy kilónyi sem volt a fiam, 93 napig volt a PIC-en. A férjem keményen küzdött az életéért, de a baleset utáni harmadik napon meghalt. A nagyobbik fiam szerencsére nem utazott velünk. Mára már a kicsi is iskolás, alsós, vannak maradvány-tünetei a koraszülésnek, de semmi igazán komoly, szinte mindent elnőtt, egyedül a rövidlátása maradt meg, de az legyen a legnagyobb bajunk.
2018. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!