Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apasági nyilatkozatot tettünk,...

Apasági nyilatkozatot tettünk, de azt mondják nem fogadják el. Lent írom a többit. Valaki volt már ilyen helyzetbe? Mit lehet tenni, kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Az apasági nyilatkozatba az aláírásom nem hivatalos mert csak szignóztam, és úgy kellett volna aláírnom ahogy a személyi igazolványomba van az aláírásom. Azt mondták a szülészeten így nem fogadják el. Volt már valaki ilyen helyzetbe? Ha igen, kihez fordultatok? Hogy tudnánk kijavítani?

Köszönöm a válaszokat!!



2018. jún. 8. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Ezt nem értem.

Anyakönyvvezető előtt aláírtátok akkor az hivatalos.

Ennyi.

2018. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az anyakönyvvezető a 3ik aláírásom után szólt hogy nem jó ez a szignó, azt az aláírást kell alkalmaznom ami a személyimben van. De ha már 3at úgy írtam alá a többit is úgy írjam... Szülészeten pedig azt mondták nem fogadják el, nem hivatalos az aláírásom.
2018. jún. 8. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát akkor kell egy új nyilatkozat..
2018. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk evidens, hogy az aláírás nem szignót jelent, de mindegy. Azt se ertem, hogy ha ott szolt az anyakönyvvezető, hogy nem jó, miért nem készült másik.
2018. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem elfogadták a szignózott apaságit de mondjuk én a személyimet is szignóztam tehát ugyanaz volt az aláírás. Nálunk amiért furcsán néztek hogy a férjemmel ugyanúgy néz ki a szignónk mert egyezik a monogramunk. :D
2018. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csináltassatok újat. Az aláírás nem szignó.
2018. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem kaptam felvilágosítást csak utólag amikor mind a 4 példányt hatszáznyolcvanötször aláírtuk, és azt mondta az anyakönyvezető, hogy ez így nem lesz jó, de ő innentől levette róla a kezét, semmit nem csinálhat már vele.

Igen, már utánajártam, hogy nincs olyan hogy nem csinál vele semmit. Ezt törölnie kell, és újjat kell csinálni.

Köszönöm a válaszokat! A kérdést fenn hagyom, hátha lesz másnak is ilyen problémája.

2018. jún. 8. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!