Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket hogy hívnak? Szeretite...

Titeket hogy hívnak? Szeretitek a neveteket? Ha van harmadik nevetek, használjátok, szerintetek van értelme?

Figyelt kérdés

2018. jún. 17. 16:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim válasza:
91%

Kinga vagyok és szeretem a nevem. Nem tucat név, de nem is az a ritka. Illik rám, a személyiségemhez.

Második nevem nincs, csak bérmanév (Rita). Nincs bajom vele , de nem használom :)

Ha gyerekem lesz ő is csak egy keresztnevet kap majd :)

2018. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%

Két keresztnevem van, Ágoston és apám után Dénes. A vezetéknevem is egy férfi keresztnév szóval vicces.

Az Ágoston szeretem, bár kicsiként volt hogy Áginak becéztek. Szeretem hogy két keresztnevem van.

A gyerekemnek is két neve lesz

2018. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%

Hajnalka

Nem szeretem. Hosszú és sok benne az A, így nincs dallama, ami a hosszú neveknél szerintem fontos.

Hajniként tetszik, de az csak becézés.

2018. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%

Szilvia vagyok, a korosztályomban elég sok ilyen nevű van, akkoriban divat név volt... semmi bajom vele.

Főleg, hogy kiskorom óta van egy becenevem, és mindenki úgy hív, így mégis egyedi lehettem.


Nincs több keresztnevem, sem a férjemnek, a három fiúnknak sem adunk második keresztnevet. Nálunk nem szokás, eszünkbe sem jutott.

2018. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
100%

Vivien vagyok és szeretem a nevem.

Másik név nincs és a gyereknek sem adtam.

2018. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
76%
31, a Kinga a legszebb :)
2018. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
86%

Linda vagyok. Szeretem. Mikor kaptam sem volt tucat név és azóta sem. Persze megkaptam a karatéslány szövegeket de nem vettem magamra.

Második nevem nincs, a gyermekemnek sem adtunk.

2018. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
82%
Tímea vagyok, második keresztnevem nincs. Eddig még nem nagyon barátkoztam meg vele, pedig nagyon sokan mondják, hogy mennyire szép név. Hát én valahogy nem így látom. Viszont a Timit, Timcsit szeretem.
2018. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
100%

Rita vagyok és szerintem illik hozzám, de azért szerettem volna második keresztnevet mindig, nem azért, mert a Rita helyett akartam volna használni, hanem valahogy összevonva. 😁

Én mindkét gyermekeknek két keresztnevet adtam és összevonva használjuk. Pl. Mária Izabella = Maribell.

2018. jún. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%
Anett vagyok, egy keresztnevem van. Nagyon szeretem a nevem. Lányaimnak is egy keresztnevük van. Még kicsik, remélem, hogy jól választottunk és szeretni fogják.
2018. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!