Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Dobó Ági...

Mi a véleményetek Dobó Ági blogger anyukáról?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 19. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem olvasok ilyeneket, teljesen feleslegesnek tartom. Kicsit olyan valóságshow-színvonal... Mindenki azért nézi, hogy tudja utálni. Nekem erre nincs igényem.
2018. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Én alapból rosszul vagyok a blogger-anyukáktól.....nem gyerekorvosok, vagy védőnők hanem szimpla anyukák mint a szonszéd vagy a bölcsistárs anyja. Nem érdekel "mit ettünk ma?" sem pedig az "hogyan szokott le Gizike a pelusról?".

Feltűnési viszketegség, akik olvassák az ilyesmit azok meg unatkoznak.

2018. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Kifejezetten irritál láttam videóban mikor idétlenül röhög..

mint egy kis kamaszlány feltünési viszketességgel

a gyerekei neveletlenek minden videóban idétlenkedik a kisfia amin ő megint csak röhög ..

szerintem ne ő akarjon nevelési tanácsokat adni..

2018. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

*szomszéd



Egyébként van egy beauty blogger, régebben olvastam mert fantasztikus tesztjei voltak, mielőtt megvettem egy terméket, megnéztem nála a mintákat. Aztán szült és aztán megint szült, azóta ilyenekről ír: mit ettünk? Milyen 2 gyerekkel? Merre tekeregtünk ma? stb.......Már nem azért de ezek hulla érdektelen dolgok, jómagam is 2 gyerekes anya vagyok, nem érdekel hogy vadidegen 2 gyerekesnek hogy telik a napja.

A blogger-anyukák akik magukról meg a saját nézeteikről mesélnek, nem értem miért teszik.

2018. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem olyan mintha nagyozni szeretnének mások előtt "Szesel" sziget, esküvő, építkezés stb. Örüljön nyugodtan, de miért kell vadidegeneknek kitárulkozni? Miért van erre ingerenciája? Vagy talán mégsem olyan boldog, csak annak mutatja magát?
2018. jún. 19. 11:41
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
erre a vasaltheréjűre nem vagyok kíváncsi. meg senkire, aki vele szóba elegyedik
2018. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
5: Azért csinálja, mert sok buta ember nézi, mert ő a Dobó Ági. Ő meg kapja a nézettség után a százezres honoráriumot, meg a sok ingyen termékmintát, amit reklámoz. Napi 5 perc munkáért nem rossz.
2018. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy kezd megőrülni attól, hogy otthon nem kell túl sok szellemi kihívással szembenéznie, ezért csinál valami pótcselekvést, amitől ő is érzi magát valakinek. Lehet, hogy nem áll mögötte egy olyan férfi, aki észleli ezt, és azt mondja, "na jól van, drágám, lassan meg fogsz hibbanni, keressünk neked valami értelmes elfoglaltságot!".
2018. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy nekem sem szimpatikus, pedig nézek vlogokat más Anyukáktól..de nem, ő nem jön be.
2018. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint semmi.

Nem tudom, ő kicsoda, és bevallom, nem is érdekel. Ha lenne valami értelmes képessége, képesítése, amivel pénzt tudna keresni, akkor nem annyi lenne ő, hogy blogger meg anya. De nincs.


Ezerszámra teremnek a képesítés nélküli nők, ők sem érdekelnek jobban.


Ha a linkben jól látom, már anya és "lánybúcsúja" volt. Az a lányság már régen eltűnt :))

2018. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!