Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a nevekről, illetve milyen emberre adszociáltok róluk? Melyiket adnátok? Hogyan kombinálnátok őket? Adrián, Bálint, Dániel, Gábor

Figyelt kérdés

2018. jún. 21. 11:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Végre valaki normális neveket akar adni a gyerekének! :)


Szerintem a Bálint és a Gábor ezek közül a legszebb.

2018. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
7%
Azt hogy ennél unalmasabb neveket nem is találhattál volna.
2018. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%
Ezek normális nevek, semmi baj velük. Mondjuk semmire nem adszociálok róluk?
2018. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

Vegre normalis nevek! Nekem legalabbis szimpatikusak.


Asszocialni nem tudok veluk kapcsolatban semmire. Normalisak es ennyi. ;) Ha fiunk lesz a mostani pocaklako, nekunk is valami hasonlo lesz, mint a fentiek.

2018. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül csak a Gábor nem tetszik, de az személyes okok miatt. Adriánt adnám, listás is volt, de végül Áron lett. :D
2018. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Az Adrián sokszor lesz Adrienn, ilyen nevű barátaimnak ez a tapasztalata :)


Egyébként különösebben semmi negatív asszociációt nem kelt bennem egyik név sem.

2018. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nekem a Bálint nem, de csak mert rossz tapasztalatom van vele. Adrián a férjem, teljesen jó név, ahogy a másik kettő is.

Kombinálásban nem tudok segíteni, mert én nagyon egy név párti vagyok.

2018. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Adrián, Bálint

- nem nagyon van ilyen nev az ismeretsegi koromben, de nekem errol a ket nevrol egy olyan ember jut eszembe, \vagyis olyan ferfi\ aki udvariass, tisztelet tudo, erzekeny.


Nem tudom miert de ez ugrott be ezekrol a nevekrol, es szerintem passzolnak is egymashoz.

2018. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Dániel szép:)
2018. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Bálintom van, nálam az a nyerő. Ismeretségi körünkben nincs Bálint ismerős, így külön öröm. :) 7 éves a fiam.
2018. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!