Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves anyukák! Volt abból...

Kedves anyukák! Volt abból vitától a pártokkal, hogy mikor vágathatja le először a kicsi haját?

Figyelt kérdés

Kedvesem szerint hiába már lobog és rendezetlennek tűnő, de mégis oly cuki az első babahaja, hogy maradjon még... Én meg elvinném levágatni, de mégse akarok ebből hatalmas sértődést.

Ha ti is így voltatok, beláttátok amikor megtörtént, hogy jobb, vagy hosszasan durcásak voltatok, esetleg komolyabb veszekedés volt belőle?



2018. jún. 23. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Nekünk közös döntés volt 2 éves korába nyáron, mert már megsült a lapockáig érdő nagyom dús göndör haja alatt, így letoltuk nullás géppel.
2018. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
édesem, ti azon se tudtatok megegyezni, jó a segge vagy nem, ide kellett feltöltened a fotót mutogatni...
2018. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

A kisfiamnak hamar kihullott/lecserélődött a "babahaja". Sok hajjal született, a későbbi is nagyon nőtt. Nekem egyértemű volt, hogy a fél éves fotózásra le kell vágatni. Mondtam a férjemnek, hogy kedden a kicsi is jön nyiratkozni és kész. Persze az nem volt kérdés, csakis szakemberre bízzuk. Már 2 éves és azóta minden hónapban nyírni kell, mert amúgy égnek áll.

A tesómnak fürtös göndör haja volt még 2 évesen is, természetesen fiú. Húsvétkor őt locsolták helyettem. Én nem akartam és akarok a fiamból lányt csinálni.

2018. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A férjem talán még hagyta volna nőni a fiunk haját, mert "neki is olyan cuki fürtjei voltak", de 9 hónaposan levágtam, mert már eléggé lelógott a homlokán és a tarkóján, kis csapzott volt. Kb 1 éves kora óta minden hónapban géppel nyírom (3-19mm-ig), apának is tetszik.
2018. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!