Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A második babának vettetek új...

A második babának vettetek új textilpelenkákat, vagy a meglévôket használtátok?

Figyelt kérdés
Kb. 2 év korkülönbség esetén elsôsorban.
2018. jún. 26. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél nagyon betankoltam, csak a felét fogtam be. 22 hónap különbséggel születtek az ikrek, elővettem az újakat és együtt kimostam a használtakkal. Semmi bajuk, nem szakadtak, nem foltosak, a fehérekhez teszek mindig mosószódát is, így szép fehérek a régiek is.
2018. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meglévőt, már neki is sok használt, de jó állapotút kaptunk. Azzal sem volt gond :)
2018. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én újat is de első gyerek refluxos volt, még a pépes kajától is voltak bukások, így a meglévőek elég rossz állapotban voltak.

Nem dobtam ki minden régit. Pelenkázóra pl simán felraktam de nem sikáltam, ha össze lett kakálva, kidobtam, ha azonnal nem volt alkalmam kimosni.

2018. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A régieket használtam, csak 3 újat vettem, hogy legyen fiús mintás/színes is.
2018. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár új darabbal kiegészítettem a meglévőket, és mindegyiket használtam.
2018. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Tervezek venni 1-2-t "kimenősnek" (orvoshoz, védőnőhőz), mert nagylányom refluxos volt. Még nem néztem ugyan át, de szerintem nem maradt foltmentes textilpelenka utána.
2018. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
A nagynéném vett 17 éve használt tetra pelusokat, ők sokat használták, pár évet állt, utána megkaptuk mi 4 éve. Az én lányomnak nem kellett sok, egy részét eltettem. Mikor a kicsi született, gondoltam neki se kell majd, bőven elég lesz ami van. Végül pár darabot azért vettem, mert nem találtam meg mindet ami a nagyról maradt. (A kicsit viszont pelenkázom is a régi tetrákba, és baromi jó erre. Amiket meg utólag vettem, azokat csak arcot törölni vagy aláteríteni használjuk, pelenkázni nem lehetne vele.)
2018. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszre várjuk a második babát, másfél év különbség lesz köztük. Nem veszek újakat. Rengeteg textilpelust vettem a lányomnak, mert nagyon sokat bukott, napi 10 db simán elment. Talán ha egy-két foltos van közte. A mintásakat nem is nagyon használtuk max takarónak, mert azt nem lehet fehéríteni meg magas hőfokon mosni. Ha nagyon leharcolt lenne a készlet, akkor vennék egy-két újat is de a régieket sem dobnám el. :)
2018. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld
2018. jún. 26. 21:02
 10/10 anonim ***** válasza:
A sógornőm vett 21 éve egy csomót, használta 7 év korkülönbséggel mindkét gyerekénél, eltette 10 évre, majd megkaptam én és mindkét gyerekemet kiszolgálta. Van néhány viseltesebb, de a többség még mindig normális állapotban van. Szerencsére nagy strapát nem kaptak, nem volt reflux, hasmenéses dolgok, inkább csak alátétként használtam/használom.
2018. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!