Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik variációk a jobbak?

Melyik variációk a jobbak?

Figyelt kérdés

A nemeket még nem tudjuk, de ikrek lesznek.

Ha két lány lesz, akkor tuti hogy az egyikük Balogh Luca Boglárka lesz. A másikuknak akkor a Laura nevet adnánk, de ott van több lehetőség is: Balogh Laura Debóra

Balogh Debóra Laura

Balogh Laura Roxána

Balogh Roxána Laura


Ha két fiú akkor az egyikük, tuti, hogy Balogh Gergő Botond, a másikuk, meg vagy Balogh Zoltán Máté, Balogh Máté Zoltán, vagy Balogh Máté Bálint, vagy Balogh Bálint Máté.


Ha fiú-lány: Akkor Balogh Gergő Botond-Balogh Luca Boglárka.



2018. jún. 29. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nagyon sok ez a sok második név. Fölösleges.
2018. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindenképpen két név lesz.
2018. jún. 29. 15:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezekből kimondva nekem a Laura Debóra és a Máté Zoltán tetszene, bár hozzáteszem, én sem vagyok híve a két keresztnévnek.
2018. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért lenne kettő, mert a fiúnál Botond az apuka, és így az Ő nevét vinné tovább, de nem szeretném, hogy esetleg zavarja, hogy ugyanaz a nevük. A lánynál pedig a Luca van így, de azt meg a Nagypapám szerette volna, hogyha engem így hívnak. És ha már egyiküknek(persze ha egyneműek) 2 neve van, akkor a másiknak is legyen 2.
2018. jún. 29. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Laura debora es a mate balint azok tetszenek nekem hangzasban, de mondjatok ti is ki sokszor. Bar oke hogy az egyik nev az apuka es a masikat akarta a papa, de igy talan egy kicsit igazsagtalan lenne ha esetleg a 2 baba azonos nemu lenne.
2018. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Balogh Laura Roxána

Balogh Máté Bálint :)

2018. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Balogh Debóra Laura

Balogh Zoltán Máté

2018. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Balogh Roxána Laura-t a legkönnyebb kimondani.

A Balogh Zoltánról nekem az a politikus ugrik be amúgy, szóval vagy a Balogh Máté Zoltánt, vagy a Balogh Máté Bálintot választanám. Balogh Bálint Máté sorrendben nem tetszik.

2018. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Luca Boglárka, Gergő Botond nagyon jó együtt.

A többi kissé erőltetett nekem.

A Máté Zoltán és a Máté Bálint jól hangzanak együtt de a Balogh után a Máté is vezetéknévnek hat számomra tehát mintha pl. Balogh-Máthé Zoltán lenne.

Így inkább a Bálint Matéra és a Laura Roxánára szavazok.

2018. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Balogh Zoltán Máté

Balogh Debóra Laura

2018. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!