Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha volt valakinek vetélése...

Ha volt valakinek vetélése vagy abortusza, de újra terhes, azt a nőgyógyász meg tudja mondani?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 11:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Látszik-e ultrahangon valami vagy a manuális vizsgálatból meg tud állapítani ilyesmit?
2018. júl. 2. 11:15
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
A vizsgálatból nem, de a kórelőzményben benne van az OEP rendszerben. A kiskönyvben is benne lesz minden korábbi terhesség, akár spontán vetélés, akár művi abortusz volt. (Év, spontán/művi, hanyadik héten történt). Eltitkolni nem lehet, meg nem is érdemes, főként ha az újabb terhesség fontos.
2018. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, attól is függ, hogy 2 hónapja, vagy 10 éve...


De ahogy előttem írták, nem érdemes eltitkolni, jó ha tudja az orvos.

2018. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kiskönyvben, OEP rendszerben tuti nincs benne, mert sokáig külföldön élt a nő.
2018. júl. 2. 11:46
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyébként tesóm barátnőjéről van szó, mert valakitől azt hallottam, hogy terhes volt, de nem szólt róla tesómnak. Ezért ez fura szerintem.
2018. júl. 2. 11:47
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez egyedül az ő döntése, hogy elmondja-e a jelenlegi párjának a korábbi abortuszát. Ez maximum az új párjára, meg

a nőgyógyászára tartozik, se ismerősökre, se rokonokságra nem.

2018. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a sógornőm biztos nem tudna róla. Csak a párom, meg az orvosom.


Szóval te nem tudhatod, hogy az orvos mit lát a rendszerben, és gondolom a kiskönyvét sem lapozgatod. És a tesód lehet, hogy tud róla. De ezt nem szokták világgá kürtölni.

Neked ehhez mi közöd???

2018. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mert megkérdeztem a tesómat és mivel ikrek vagyunk, nagyon szoros köztünk a kapcsolat, mindig mindent elmondunk egymásnak!

Na most ez a nő egy kétes hírű nőcske, azt hallottam, hogy Svájcban volt kint ,,táncolni", hát tesóm meg olyan jóhiszemű, naiv, nem lát át rajta, ha ez a világ k-ja letagadja, ő elhiszi! Nem szeretném, hogy egy ilyen nő kerüljön be a mi családunkba!

2018. júl. 2. 12:15
 9/15 A kérdező kommentje:

Egyébként meg a kérdésre kellene válaszolni!

A kiskönyv és az OEP nem opció, mert nem volt olyan neki, több, mint 10 évig kint volt, az is lehet illegálisan vették el azt a gyereket...

A VIZSGÁLATOK alapján meg lehet állapítani???

2018. júl. 2. 12:18
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Válaszoltunk a kérdésre, de akkor leírom mégegyszer:


NEM, vizsgálatból NEM lehet megállapítani.

2018. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!