Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pánikbeteg lehet nevelőszülő?

CsAnita23 kérdése:

Pánikbeteg lehet nevelőszülő?

Figyelt kérdés
gondolkozok rajta hogy ezt akarom csinálni, de van papirom hogy pánikbeteg vagyok. nem tudom hogy így lehet-e
2018. júl. 2. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Nem ajálnom, akkor se, ha jogi akadálya nincs.

Teszem azt, kisebb baleset éri a gyereket, te meg hisztirohamot kapsz, ahelyett, hogy elsősegélyben részesíted.

Gyerek mellett nagyon kell bírni a stresszt.

2018. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem szoktam hisztirohamot kapni ilyentől, nekem is van egy 3 éves kislányom.
2018. júl. 2. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Szóval akkor nem akarsz visszamenni dolgozni, ezért szeretnéd? Ne tedd.
2018. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Jajj, de gonoszak :D mert a nevelőszülőség nem jár munkával?

Amúgy engem pánikbeteg anya (édesanyánk) nevelt a két testvéremmel együtt, és sosem kapott hisztirohamot. Miért kapna? Nem ez a pánikbetegség.

De nem lehet kizáró ok, ha nem súlyos elvileg.

2018. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyok gonosz! Tudom milyen egy mentális betegség, azért írtam, hogy ne tegye. A munkát az ember leteszi és hazamegy, de a nevelő szülőség nem ilyen. 24-ből 24 órás. Ha amiatt szeretné, hogy a sajátjával könnyebb lesz, mert otthon lehet (pl nincs nagyszülői segítség, stb.), akkor ne tegye. Erre vonatokozott a válaszom.
2018. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jelenleg munkanélküli vagyok. van nagyszülői segitség anyukám. sok ismim csinálja sőt anyósom is nevelőszülő.tudom hogy 0-24 mivel magam is anyuka vagyok.
2018. júl. 2. 13:01
 7/8 A kérdező kommentje:
van még 2 felesleges szobánk. miért ne segithetnék 1-2 gyereknek ha nem akadály a betegség?
2018. júl. 2. 13:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem őket kérdezed?
2018. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!