Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy egy...

Szerintetek normális hogy egy gyerek az apjával fürdik mesztelenül?

Figyelt kérdés
legyen szó medencézésről vagy éppen fürdőkádi fürdésről de mindketten mesztelenek.
2018. júl. 3. 07:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Amennyiben azt normálisnak tartod, hogy az anyjával fürdik, úgy igen, az is normális, ha az apjával. Mondjuk nem mindegy, hogy 1-2-3 éves gyerekről beszélünk, vagy 10-12 évesről.
2018. júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Hány éves gyerek?


Nekem az együtt fürdés (kádban) vagy a tuhanyzas rendben van egy bizonyos életkorih

2018. júl. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Kortól függ
2018. júl. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk sosem volt szokás, az én gyerekkoromban sem a szüleimmel, most pedig mi is csak ketten fürdünk együtt a férjemmel, a gyerek külön. Ettől függetlenül kicsi gyerek esetében (2-3 éves) még szerintem normális.
2018. júl. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
Még kis gyerek esetében sem normális, és nem is higiénikus.
2018. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem higiénikus. Hát ez jó! 😷
2018. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Az normális ha az anyjával fürdik meztelenül???


Az életkortól azért nagyon függ ez a kérdés.

Egy kisgyereknél teljesen normális. Ő még nem szégyenlős, neki a meztelenség nem a szexualitás, szimplán biológia.


Tehát teljesen normális.

Fiam is kb 3-4 éves koráig fürdött/tusolt velem, most 5,5 éves, már nem fürdünk együtt, de láthat meztelenül. Én is látom őt.

2018. júl. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%

Anya lánya fürdés tényleg nem higiénikus a különböző hüvelyi baktériumflóra/savasság miatt, de még így is ezerszer normálisabb, mint mondjuk a zsúfolt élővíz(Balaton). Medencében legalább az a rengeteg klór és fertőtlenítő javít valamit, bár nem túl sokat a dolgon.


Kiskorban szerintem nincs gond(3-4 éves korig), utána szerintem a fürdés nem oké együtt, meztelenség pedig alkalmanként rendben.

2018. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%

"Nem higiénikus. Hát ez jó!"


Gondolom ,nálatok az egész család 1 fogkefét is használ..

2018. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 1 fürdőszobát. Zuhanyozunk, abban mi a nem higiénikus?
2018. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!