Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leesett a 2 éves gyerek az...

Leesett a 2 éves gyerek az ágyról. Mi számít annak h egyszerre felsír? Sírni próbált de nem jött ki hang a torkán csak jó soká. Amúgy nyugodt és alszik békésen már. Agyrazkodas lehet?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 05:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem csak megijedt azért nem jött ko hirtelen hang a torkán.


Ha nem túl magas az ágy akkor szinte kizárt az agyrázkódás. Ha nyugodtabb vagy tőle akkor vidd el orvoshoz, de az is elég lehet ha a mai napon jobban figyeled. Amennyiben nincs agyrázkódásra utaló tünet akkor megnyugodhatsz.

2018. júl. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. júl. 10. 06:59
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Meg szokták kérdezni azonnal felsirt-e (d okik). Ha azonnal felsír jó jel, ha nem az aggasztó. Én emiatt elvinném inkább.
2018. júl. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Azért kérdezik, mert ha nem sír fel azonnal, akkor valószínű hogy eszméletvesztése volt az esést követően.

A kérdező írta hogy próbált sírni, de nem jött ki hang a torkán.

Tehát ezekszerint nem volt eszméletvesztése.

Figyeld pár napig, és ha nincs hányás, aluszékonyság, akkor valószínű semmi baja nem lett a hirtelen “sokkon” kívül.

2018. júl. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamnál ez a 2 hós oltásnál volt. A levegő elfogyott, és annyira akart sírni, hoyg nem vett újabb levegőt...

Aztán pár másodperc után már sírt ezerrel. SZóval ez lehetett nálatok is.


AZért egy 2 éves szerintem nem most esik először. Hatalmasakat buknak, mire megtanul járni. Ha 2 hónapos lenne, még megérteném az aggodalmat.


AMúgy figyeld, a hányás szédülés elég látványos tünete az agyrázkódásnak.

2018. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak megrémült, ne aggódj!
2018. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi mimdenkinek. Jol van,ma azt mondta h megijedt 😁. Nekem még nem esett le azért nem tudtam h mit tegyek...de semmi gond szerencsere
2018. júl. 10. 19:27
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

De az egyik ismerosom babaja is koppant 11honosan a laminalt padlozaton,az elso osztalyt masodjara kezdi ujra.


Akkor mi is elmentunk orvoshoz,de a baleset miatt lett egy kicsit ilyen aztmondta


Elfogadtuk

Valoszinileg agyrazkodas igen

2018. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Faziskesessel sir😂😂😂
2018. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8as mindenhová ugyanazt írod!
2018. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!