Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem szeretnek sokan a...

Miért nem szeretnek sokan a suliban elmenni kakilni?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm fia majdnem mindig "hazahozza" csak a táskáját dobja le és már rohan is a WC felé, mintha a suliban nem volna WC
2018. júl. 11. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Koszos, büdös, nincs wc papír, mások is ott vannak rajta kìvül. Gondolom ilyen okokból. Én is jobbana szeretek otthon.
2018. júl. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,általában közel sem olyan tiszta a wc mint otthon és sokszor van büdös bent,ahogy előttem is írják.Ráadásul nem mindenki tud 3-4 perc alatt végezni,aztán csak frusztrálja az embert,ha tudja,hogy bármelyik pillanatban becsengethetnek,ráadásul rád is nyithatnak.
2018. júl. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Miért, amikor te gyerek voltál, de sűrűn elmentél kakilni az iskolában? Vagy felnőttként a munkahelyeden? Szerintem úgy általában az emberek ezt szeretik otthon intézni, és ez a gyerekekre is igaz. Én sem szoktam a munkahelyemen nagyvécézni, és amikor iskolás voltam, akkor is mindig otthon mentem vécére. A nagyobbik fiam iskolás, ha nagyon muszáj, elmegy a suliban, de inkább itthon szokott ő is.


Kezdjük ott, hogy az iskolai vécére nem ül rá az ember. A másik, hogy papír se mindig van, és sokszor szappan se. Van az órák között tíz perce rá, hogy vécére menjen, nem biztos, hogy ennyi idő alatt el tudja intézni, van, akinek ennél több idő kell hozzá. A legtöbb embert az is zavarja, ha közben mások is ott vannak, márpedig egy szünetben mindig sokan vannak a mosdókban.

Szóval egyáltalán nem mondanám ideálisnak a körülményeket. Egyáltalán nem csodálkozom rajta, hogy a gyerekek inkább kibírják hazáig.

2018. júl. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Suliban én sem szerettem kakilni, nem is nagyon tettem. Most szerencsém van a munkahelyemmel, nagyon tiszták a vécék, napi szinten takarítják, illatosító van bent, a dolgod végeztével légfrissíteni is tudsz, működik a szellőztető rendszer is, a szagelszívó, úgyhogy én bizony reggelente a munkahelyemen szoktam elvégezni, mert otthon a gyerekek mindig feladatot adnak, nem nyitnak rám, de tudom, szinte érzem az ajtón keresztül, hogy várnak. Otthon sokszor, mire beérek a vécére, elmúlik az inger is.

A munkahelyen nincsen tömeg, nyugodtan el tudom végezni a dolgom. Még rá is ülhetek, mert van lehetőség fertőtleníteni

2018. júl. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Koszos, büdös, nem lehet zárni az ajtókat, és a meglévő 4 db wc-ből csak kettő működik, nincs papír, nem lehet lehúzni.


Nálunk a több száz gyerekre emeletenként volt 4 (!) wc, amiből tényleg csak 2 működött, a másik 2-ből, meg csak az egyik ajtaja volt zárható, így a zárhatót mindig elfoglalták a dohányzók. Érdekes módon a tanárok háborogtak érte, de semmit nem csináltak.

2018. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Én még a munkahelyemen sem szoktam elmenni, csak ha nagyon muszáj... Pedig nem egy suli wc-s színvonal, hanem azért kulturáltabb.
2018. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
En nem hogy kakilni nem mentem de meg pisilni se ha csak tenyleg nem birtam vissz tartani mar. Es lany letemre feltem betetet is cserelni mert egybol azon kattogtam ki mikor akarja ramtorni az ajtot. Most kismama vagyok de igy is utalok meg pisilni jarni is pedig ebben az idoszakban nehez tartogatni.
2018. júl. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!