Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hány évesen/milyen...

Szerintetek hány évesen/milyen élethelyzetben a legidealisabb a gyerekvallalas?

Figyelt kérdés
Én egyetemista vagyok, 21 eves, parom 30 eves, dolgozik es alberletben lakunk. En mar nagyon keszen erzem magamat egy babara, parom sem ellenkezik, szuleink tudnanak anyagilag tamogatni minket, de mégsem vagyok biztos benne, hogy ez lenne a legjobb elethelyzet egy babara, ezert érdekelne a ti velemenyetek, mert nyilvan a legjobbat szeretném neki. Esetleg azt is leirhatjatok, hogy ti hány évesen szultetek, milyen korulmenyek kozott eltetek akkoriban. :)

2018. júl. 14. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

22 voltam, mikor terhes lettem. Kettesben éltünk a párommal a saját lakásunkban. Munkám is volt, ha nem a legjobb, de egész jól kerestem. Vágytunk rá, és akartuk, hogy megfoganjon. Így a körülményeket megfelelőnek tekintettük.

Nem tudom, felétek hogy van, de felénk albérletben eléggé küszködnek a kisgyerekesek. Előbb, ha lenne is rá esély, én saját otthont szeretnék.

2018. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Saját lakásotok legyen és végezd el az egyetemet. Utána lehetőleg legalább egy év munkaviszonyod is legyen (gyed miatt).
2018. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Ha kétségeid vannak akkor ne vágj bele. Viszont ha belevágtok akkor a kapcsolatotoknak sziklaszilárdnak kell lennie, mert csökkenhet a párok közötti intimitás, a kettesben töltött programok, nem csak a szülés után, hanem sokszor ez később is így marad. Szóval mindkettőtöknek sokat kell ezért is tennie, a baba.gondozásán túl.

Az anyagi, fizikai körülmények csak másodlagosak szerintem.

2018. júl. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Párom sem ellenkezik" itt már bukott is a dolog. Amíg nem AKARJÁTOK mind a ketten, addig felejtős.
2018. júl. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%

Szia! En 23 vagyok es most varom az elso babamat. Most vegeztem az egyetemen ami annyibol jo hogy jar a diplomas gyed. mesterre jelentkezek azt el akarom vegezni meg :)

Nem reg vagyunk egyutt, nem is terveztuk meg a babat, de annyira orulunk neki, hogy alig varjuk hogy elkezdodjon a csalados eletunk :)

Sajnos sajat hazunk nincs, igazabol az kb 30 millio Ft lenne amire nincs keretunk most. mikor a gyerek 3-4 eves lesz akkor tudunj sajatot venni, de szerinten ezzel semmi baj nincs. Hiaba van haz, ha anya apa boldoggalanok.

Akkkor vallaljatok be ha tenyleg mindketten akarjatok, es elviseli a kapcsolat is ezt a hatalmas valtozast.

Plusz sok sok penz is kell hozza, foleg az elejen a vizsgalatok, babaszoba pelenka stb ezek milliós tételek :)


12 hkm

2018. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!