Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez esetben válassz...

Szerintetek ez esetben válasszunk másik nevet/neveket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet hogy iker fiaink lesznek, választottunk nekik két nevet, most jöttünk rá hogy egy napon van a névnapjuk. Nagyon rossz helyzet lenne ezeknél a neveknél maradni szerintetek?
2018. júl. 15. 09:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Én felnőtt ikerlányokat ismerek akiknek egy napon van a névnapjuk. Az ő anyukájuk sem direkt választotta így régen, véletlen lett így. Szerintem nincs ebben semmi rossz.
2018. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha a nevek tetszenek, akkor én nem választanék másik nevet.
2018. júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Van ismerős testvérpár, ugyan nem ikrek Noémi és Csilla névvel, ott is véletlen, higy egyszerre van a nevnapjuk.
2018. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Ez nagyon jó:D éppen 3 nappal ezelőtt gondolkodtam el azon,hogy milyen lett volna ha a gyerekeimnek egy napon van a névnapja vagy akár hogy a kislányom a Lili mellé a Nóra nevet is megkapja(a két név egy napon van ugye).Szerintem add nyugodtan,engem nem zavarna.Mi egyébként úgy csináltuk,hogy a kisfiunk névnapjának kitűztünk egy másik napot,mert túl közel volt a szülinapjához.December 10(Miron),de ő 20-án született,így átraktuk május 6-ra.Már lassan 6 éve így van.Ti is csinálhatjátok így,vagy kerestek más napot a naptárban mikor van még valamelyik név.De egyébként szerintem a névnap egyáltalán nem olyan fontoa hogy ezen problémázni kelljen.Az én gyerekeim inkább örülnek ha más is ünnep velül aznap.
2018. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Én nem választanék másikat. Nem tudom elképzelni, hogy problémát jelentene nekik, hisz a szülinapjuk is azonos. Kb természetes lenne, megszoknák az együtt ünneplést.
2018. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
szerintem ez inkább kifejezetten jópofa. Egyszerre van a szülinapjuk meg a névnapjuk. A névnap amúgy sem olyan érdekes. Ha szégyen ha nem, én külföldön élek olyan neve van a fiamnak ami Magyarországon is benne van a naptárban de még sosem néztem meg mikor van a névnapja, mivel külföldön nem ünnepeljük. Miota a 15 éve itt élek, az enyémet sem ünneplem.
2018. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem keresnék mást, ha tetszenek ettől függetlenül a választott nevek.

De ha zavar a dolog, egy névnek van több névnapja, keressetek az egyikre másikat.

2018. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Nekem direkt tetszene így, úgyis egyszerre van a szülinapjuk, nekik ez nem fog gondot okozni valószínűleg.
2018. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Én így nem adnám. Semmi nem lesz a gyerekeknek ami csak az övék.
2018. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem cserelnek. Jo igy pont.
2018. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!