Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha szakítás után a gyerek nem az anyával marad hanem az apával?

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 13:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%

Nekem az a véleményem, hogy az a legjobb a gyereknek, ahol boldog.

Minden előítélet nélkül. Nem mindenki anya típus, van, aki elismeri, hogy az apánál jobb helyen van a gyerkőc.

Mindig az a jó, ami a gyereknek a legjobb. Ha az apja mellett, akkor ott.

2018. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Ha a gyereknek jobb úgy, akkor miért ne?
2018. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Ez a szülök dolga, ha szerintük így a legjobb a gyereknek, akkor minden elismerésem az övék, mert képesek a gyerek érdekében túllépni az elöítéleteken
2018. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Az én gyerekem is apjával maradt, azon egyszerű oknál fogva, hogy a volt férjem 3x annyit keres mint én, így a gyerek mellette nem szenved hiányt semmiben.


Nekem így is néha kétműszakban kell dolgozni, hogy hó végén megélhessek - hiába segít a volt férjem :(

2018. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
Szemely szerint elkepzelhetetlennek tartom a gyerekeim nelkul, annak ellenere is, hogy a ferjem nagyon jo apa. Mas elete nem igazan erdekel.
2018. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
A harmadik válaszoló nagyon szépen megfogalmazta: itt az előítéletek túllépésén, és a gyermek érdekében történnek ilyenkor a dolgok. Persze anyukát nem kell és nem is szabad kirekeszteni, törekedni kell rá, hogy vele is nagyon sűrűn találkozhasson a gyermek, hogy azért a harmonikus anya-gyermek viszony fennmaradhasson, amennyire ez lehetséges. Sok kiváló apuka van.
2018. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

Én mint anya, el nem tudom képzelni a mindennapjaimat a gyerekeim nélkül. Valahogy el nem tudom képzelni, hogy apánál helyezzék el, én meg hétvégente látogatom :(

Ettől függetlenül van, amikor jobb helye van apánál.

Valamint van még az az osztott felügyelet, amikor egy hetet itt, egy hetet ott, azt talán el tudnám képzelni ha nagyon muszáj, hiszen egyik szülő sem marad úgy ki a mindennapokból, sem a nehézségekből, sem az örömökből.

2018. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%
99% ban a gyereknek az anyjanal a helye.
2018. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a gyereket kellene nézni , hogy kinél lenne boldogabb .

Ha nekem azt mondana lányom , hogy az apjával szeretne élni , nagyon rossz lenne nekem , de engedném .

Apjára is szüksége van a gyereknek ..

azt mondjak anya csak egy van , de apa is

Es nem érdekelne ki mit mondana , mert olyanok az emberek sajnos , hogy egyből ítélkeznek , biztos elhagyta , rossz anya stb .

A gyerek legyen az első , hogy neki mi a legjobb

2018. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem véletlenül alakult így, tehát jobb neki.

Az én páromnak a közös gyerekünkön kívül van egy 8 éves lánya, 4 éves korában váltak el a volt feleségével, aki pénzért olyan dolgokat művelt, hogy a végén a páromnál helyezték el a gyereket. Félreértés ne essék, nem az volt, hogy a tartásdíjat nem fizette (sokszorosát fizette a megállapított összegnek), de az exe milliókat követelt csak úgy, ennek kicsikarására pedig eltűnt a gyerekkel együtt és voltak elég durva dolgok... Egy ideig nem is látogatta a lányt, aztán hozzánk eljött néha megnézni, mostanában viszi el 1-2 napra, de nem igazán igényli a gyereke társaságát...

2018. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!