Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 hónapos babát elvinnétek...

3 hónapos babát elvinnétek esküvőre és lakodalomba?

Figyelt kérdés
Testvéremék esküvője lesz, így nem szeretnék otthon maradni. Elvigyem a kislányomat, vagy inkább bébiszitterre bízzam? Nem lennénk ott egész éjszaka, de tartok a hangos zenétől egy kicsit.
2018. júl. 15. 18:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem, hacsak nem utalom a testvéremet meg a gyerekemet és a célom a szertartás és a lakodalom elbaxasa és a gyerek kínzása
2018. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Mindenképpen.
2018. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

De bunkó vagy első....


Semmi gond nem lesz a polgári esküvőn, ha ajtó közelben vagytok és ha nagyon sír vagy valami akkor kiléptek a folyosóra. A fiam ennyi idősen jól elvolt bárhol, ezt neked kell tudnod, hogy a tied hogy viselné. Vagy hogy meg tudod-e oldani a baját, ha épp neki állna fájni a hasa vagy valami.


Ha van hordozód, kösd magadra, valószínű egy csomót alszik majd. Benéztek a lagziba és este, nem éjjel, haza mentek. Simán működhet. De ez a babádtól függ leginkább. Ha ennél nyűgösebb, akkor lehet az egész szertartást az utcán töltöd a síró gyerekkel.

2018. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják minden gyerek más. Az enyém 1-1,5 éves koráig nagyon rosszul viselte,ha sok ember volt köülötte. Én biztos nem vinném és nem is ehhez szoktattam.Ha te úgy látod,hogy jól elvan,akkor meg lehet próbálni,de én készítenék egy B tervet,ha sírna-nyűgös lenne akkor legyen aki vigyáz rá,eteti (ha nem szopik) és altatja. Mindenesetre a közeledben legyen, ha rosszul viselné a hiányodat.
2018. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

A mi lagzinkon 2 egy hónapos baba is volt, végig aludtak. Semmi baj nem volt velük.

Kb délután 4-től 11-ig voltak ott.


Szerintem kisebb gyerekkel könnyebb, mert a babák idejük nagyreszeben alszanak. Én inkabb mennek, mint egy 2 évessel.

2018. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
A szertartásra mindenképp vinném a babát. A lagzi "ott helyben meglátjuk" kategória. A menetfelszerelés nálam úgy nézne ki, hogy babakocsi, hordozókendő, másnap reggelig elég váltáspelus, ha tápszeres, másnap reggelig elég forralt víz és tejpor, 3-4 játék, váltásruha. Ezzel nagyjából mindenre fel vagy készülve. De Te ismered a babádat.
2018. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Vinném. UNokatesómék babája 4 hós volt, mikor házasodtak a szülők, természetes volt, hogy viszik.


A szertartáskor másutt vigyáztak rá, hogy ne sírja végig, aztán már ott volt vele az anyja egész este, mikor szoptatni kellett.


És 10-kor már aludt a kislány :), anyuka meg táncolt és beszélgetett valami hajnali 2-ig. - nem ivott.

2018. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem valószínű, hogy vinném. Bár gyerekfüggő, hogy mennyire jó alvó. Én biztos nem szeretnék az ajtóban ácsorogni vele egész szertartás alatt, közben lesni, hogy épp mi a baja és ki kell-e már vinni, miközben a testvérem épp esküszik. Szeretnék fejben, lélekben is ott lenni, nem fél vagy két szemmel a gyerekkel. Szóval ha rábízható a férjemre, hogy ő áll vele az ajtóban vagy kint sétálgat vele, akkor esetleg vinném, amúgy nem.
2018. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Biztos, hogy nem vinném.
2018. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Rosszindulat nélkül kérdezem azoktól akik vitték, akár a szertartásra is: mi értelmét látták? Egy 4 hónapos gyerek semmire nem fog emlékezni. A szülők sem tudnak az eseményre figyelni, vagy kikapcsolódni. A gyereknek meg ez nem élmény. A család és a barátok ha akarják megnézik otthon is a gyereket. Ha sír mert nyűgös elrontod más nagy napját, vagy te maradsz le róla mert kiviszed a gyereket.
2018. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!