Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veletek is bántak már megalázó...

Veletek is bántak már megalázóan bunkó nőgyógyászok?

Figyelt kérdés
Tegnap kifogtam az ügyeleten egy olyat, hogy hazáig sírtam.. Nem gondoltam volna hogy ilyen létezik... Legszívesebben feljelenteném...
2018. júl. 20. 18:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Már többször is. Nem érdekel, csak a babának ne legyen baja.
2018. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%

És ugyan miért nem nyitottad ki a szád?

Ezért paraszt, mert hagyjátok magatokat, meg hazáig sírok!

2018. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
*sírtok
2018. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem, pont ennek elkerülése miatt járok magánba. Az sztks nőgyógyászokról ritkán hallok jót.
2018. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Életem első nőgyógyászati vizsgálatán, 15 évesen, tb-alapon kerültem egy bunkó kezei közé, lekezelően bánt velem, pattogtatott, hogy nem ér rá, kapkodva, nagyon durván vizsgált (pedig tudta, hogy óvatosnak kellene lennie...), és lecseszett, mikor felszisszentem. Kúpot írt fel, kérdezte, tudom-e, hova kell tenni, nevetett, majd lendületből felnyúlt. Nagyon fájt. Elzavart, hogy na ennyi volt, neki fontosabb dolga is van. Odakinn elbőgtem magam, 15 voltam, persze, hogy nem kértem ki magamnak.

Jó sokáig nem mentem utána nőgyógyászhoz, már bőven a húszas éveimben jártam, mikor fogamzásgátló kellett és elmentem egyhez magánban.


Kérdező, jelentsd a betegjogi képviselőnél.

2018. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Kétszer. Az elsőnél 19 voltam, akkor voltam először, fogamzásgátlót akartam. Akkora bunkó volt, hogy megfogadtam, soha többet nem megyek nődokihoz. Nyilván mentem, de évekig nem mertem, utána is csak magán.

A másodiknál méhen kívüli terhesség gyanújával küldtek be a kórházba éjjel a sürgősségiről. Végülis nem az volt, de volt elég nagy baj így is. Paraszt volt, durván vizsgált, lekezelt, akkor már 26 voltam, elküldtem az anyjába, aztán meglepődött visszavett. Amúgy még félre is diagnosztizált, hazaküldött, ennek köszönhetően másnap csak egy hajszállal úsztam meg egy műtétet, és egy hétig voltam kórházban.

2018. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

12 hetes vagyok, dolgozok, tegnap munkába délelőtt elkezdtem görcsölgetni, vettem be magne b 6 ot, jobb lett, majd délután újra előjött, de már felkelni nem bírtam a székről, hívtam a férjemet, jöjjön értem, menjünk be az ügyeletre, nagyon megijedtem.

Ott leültetett a portás, nemsokára jön az ügyeletes nőgyógyász.

Kb 10 perc múlva jött egy nő, semmi köszönés, annyit mondott, jöjjön. Bementünk a vizsgálóba odaadtam a kiskönyvemet elkezdte beírni a gépbe az adatokat.. Egyszercsak nyílik az ajtó, bejön, szintén köszönés nélkül.. egy kb 190 cm magas 130 kilós állat. Mi bajom?? Elmondtam..

Aztán elkezdte mondani, hogy nekem miért ilyenkor jut eszembe jönni, miért nem megyek kérek időpontot a nőgyógyászhoz?

Mondtam neki, hogy most görcsöltem be.. Meg dolgoztam

Mi az hogy őket itt feltartom zavarom a munkájukba?? Meg nehogy már ők tartsák fenn nekem a munkahelyemet.

Meg én ezt hogy gondoltam hogy oda megyek... Úgy fel volt háborodva.. Ilyet még nem láttam..

Fuu annyira szégyelltem magamat..

Nézett uh t.

Kérdezte a nő, hogy mit írjon be a gépbe?

Erre még bunkóbban, 12 hét, élő embrió OSZT CSŐ!!!

Nem mertem egy szót se vissza szólni, úgy kizavart volna hogy füstöl..

Féltem tőle rendesen.

Írt fel egy receptet, kézzel.

Elvittük a patikába, nem tudták kiolvasni, elvittük másikba, ott sem. Mondták menjek vissza az orvoshoz szóljak hogy ez van.

Mondtam ki van csukva..

Azóta ma voltam magán dokinál aki megállapította, hogy a hátrahajló méhem most jön előre azért fáj ennyire. Táppénzre is kellett jönnöm, pihennem kell.

Szörnyű volt sosem aláztak meg ennyire...

2018. júl. 20. 19:21
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Mikor a második gyereknél kiderült a terhesség, elmentem abba az SZTK-ba, ahova jártam évekig nőgyógyászatra, de a rendelési idők folyamatosan változtak, ki mikor, így 9 év alatt többnél megfordultam.

Akkor egy öreg doki volt, aki közölte, terhesgondozást itt már nem vállal senki. Eddig még nem lett volna gond, de belenéz a gépbe, majd beszól, hogy amúgy végigpróbáltam én itt az összes dokit? Mert más általában egyhez jár, ez egy intim dolog, nem mutogatja magát akárkinek, a nőgyógyász nem fehérnemű, amit folyton cserélgetünk...

2018. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
9%

Imádom amikor itt sír a sok csöves hogy így bánik vele egy tahó nőgyógyász de az már hogy magánba menjen meg fogadjon orvost azt már nem. Álljátok akkor ki a sok kellemetlenséget és ne tegyetek fel több kérdést arról hogy ki miért fizet fogadott orvosnak.

Azért hogy nehogy így járjunk hogy egy ekkora állat orvost fogunk ki mint ez a szerencsétlen kérdező is. Őszintén sajnállak téged is... Menj magánhoz ott sosem fognak veled így viselkedni, hanem ha ilyen van felhívod az orvosodat és elmondja mi a teendő.

2018. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy oda jártam eddig is ebbe a kórházba, mindig normális volt velem mindegyik nőgyógyász, és itt terveztem szülni is.. De ezek után.. Mi van ha pont ő lesz ügyeletbe.. Belegondolni is rossz :(
2018. júl. 20. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!