Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki egyedül neveli a gyerekét, és nem tud neki megadni mindent, apuka viszont milliomos és bármit megvehet?

Figyelt kérdés

6 éves a lányom. 3 éve váltunk el.

Kevés fieztésből élünk,apuka viszont milliomos. Sokszor zavar hogy én nem tudok neki megvenni bármit,vagy elvinni ide oda,az apja viszont igen.

Most is épp Spanyolországba vannak , 2 hétre mentek nyaralni.

Van más is aki hasonló helyzetbe van? Hogy élitek ezt meg?


2018. júl. 21. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Ne búsulj, Téged azért ugyanúgy szeret mindig, Te vagy az édesanyja, azt semmi tárgy, élmény nem pótolja, nem cserélhető le semmire.
2018. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Örülj, hogy az apja foglalkozik vele. Te is ugyan annyit adsz csak szeretetben:)
2018. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
Megertem. A mi helyzetunk: nalunk is gazdag apuka, de o SEMMIT nem vesz neki , a gyerektartast fizeti de felet mint kellene ( kulfoldon elunk, itt mas a rendszer, ebbe nem mennek most bele ) . Ugyhogy nalunk a gazdag apagyereke el " szegenyesen". De jol megvagyunk, csak idegesito tudni, hogy mi az ami lehetne, de nincs :(
2018. júl. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Örülök persze,nem lehet okom panaszra,nagyon jó apja a lányunknak. Csak tudod bárhová mennek, megoszta az FB-n, rengeteg helyen voltak már,én meg az állatkertbe se tudom elvinni,mert nincs rá pénzem és ez annyira bosszant. Kellenek a közös élmények,amire majd visszaemlékszik,velem ilyen alig van. Strandra szoktunk menni, vagy biciklizünk az udvaron,tollasozunk stb,ami nem kerül pénzbe... :(
2018. júl. 22. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Vonatozzatok, társasozzatok, kézműveskedjetek.


Egyébként nem jelent sokat, hogy viszi ide oda, az én apuka ismerőseim hiába viszik a strandra a gyereket, ha a sátorban söröznek, vagy beadják a hotel játszóházába, vagy a felnőtt medencében lazítanak ahelyett, hogy játszanának vele.


Bár nálunk nincs anyagi gond, sem apuka vetélytárs, de már gyűjtöm a wcpapírgurigákat egy ideje, decemberben életnagyságú hóembert festünk/ragasztunk belőle. A lakásban a rajzai/festményei/nyomdái ki vannak állítva, gyöngyfűzés, mogyorótörés, gesztenyeemberek, gyurmaszobrok stb, általa hámozott/darabolt/formázott ételek, csupa csupa olcsó közös élmény. Hetente popcornnal nézünk disneymesét, vagy játszunk a gépen. Tegnap néztük a vihart és számoltuk a villám és mennydörgés közti időt.


Szuper lehet pénz nélkül is a gyerekezés, a foglalkozást és a valódi figyelmet jobban értékelik.


Kapott egy rakás méregdrága holmit is, nem érdekli..most épp szállodában vagyunk, le se akar menni a gyerekparadicsom csúszdaparkba, helyette rajzolja a csigákat és mutogatja a remekműveit vagy épp egy hatalmas csikizésért cukkol.


Ne aggódj. Ha valamit ki akarsz posztolni vagy elmesélni/mutogatni másoknak, keress ötleteket a neten, rengeteg szuper élménye lesz.


6 éves, bármiben részt tud venni már.

2018. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!