Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7,5 éves gyereketeket elengedn...

7,5 éves gyereketeket elengednétek "egyedül" (szülők nélkül) 1 hétre Horvátországba nyaralni?

Figyelt kérdés

Ismerős házaspárral és gyermekükkel menne. A gyermekeink évek óta a legjobb barátok. A szülőkkel is jóban vagyunk.


A ránk eső részt természetesen fizetjük. Plussz "kap" költőpénzt is.


Ti elengednétek?


2018. aug. 2. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Nem
2018. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen ha megbízol bennük. Velünk is volt kisfiam barátja fiamat is vitték :)
2018. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen
2018. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
7 evesen nem. Foleg nem vizhez. A keresztfiam is megy ismerossel, de o 11 eves.
2018. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Határeset. Én sajnálnám, de nem merném az enyémet, talán leghamarabb 2 év múlva.... de akkor is csak ha már többször vigyáztak rá hosszabb időre, ismerik őt rossz passzban is. Nem olyan rég táborban eltörte a lábát az ugyanennyi idős fiam, nem olyan baleset volt, ami bárki hibája lett volna, de meg kellett műteni végül, és hát ha messze van, nem tudtam volna vele lenni, pedig nagyon igényelt.

[link]

2018. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem.
2018. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Én be sem vállalnék ilyet. Emékszem egyszer az én barátnőm is jött velünk nyaralni, majd valamitől rosszul lett, de csak ő, senki más és a barátnőm szülei minket okoltak, hogy biztos mi csináltunk valami rosszat.
2018. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
igen, legalább addig sem minket idegesít
2018. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a gyerek. Én ilyenkor már mentem nagynémmel nyaralni egy hétre.
2018. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért ne ha szeretne. Egy "idegen" gyerekre mégjobban odafigyelnek a felnőttek, hiszen rájuk van bízva valakinek a kincse. Én elengedném.
2018. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!