Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt erről a...

Mondanátok véleményt erről a biztonsági rácsról? (video lent) Esetleg van valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=wTai16jc-Oc


Nekem kicsit úgy tűnik könnyen nyílik. Bizonytalan vagyok. Még nem próbáltam ki egy ilyen b-i rácsot sem nyitni-csukni.

Viszont ennél nincs küszöb és mindenféle toldás nélkül a 90cm-es lépcsőházba tudnánk rakni. Szóval egyéb okok miatt ez lenne praktikus.

Boltban mindenképp megnézzük élőben vásárlás előtt.


2018. aug. 9. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Van többek közt egy ilyen rácsunk is. Gyerekjátszóból zárja ki a kutyát. A pöcök, ami a kinyitáshoz kell hetek alatt tört el. Attól használható, emelő rácsként, de ha jön egy vihar és a kutya megijed át akar bújni alatta, simán fellöki és kinyitja. Sajna nem sok olyan rács van ami ekkora ajtószélességre nyitható és ilyen magas is, így nekünk oda maradt ez.

A safety 1st-nek van ennél jobb rácsa. Az easy install, van neki alacsony meg magas változata is, nagyon biztonságos. A 4 éves unokahugom nem tudja kinyitni. Viszont ezek csak toldóval lesznek extra szélesek.

2018. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van. Ennek nagyon jó a záró gombja, kizárt, hogy a gyerek kinyissa. Stabil is. Amit te linkeltél, abba én sem fektetnék sok bizalmat. A safety márka egyébként nem rossz, szinte mindenünk az.

2018. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!