Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pampers popsitorlo kendőt...

Pampers popsitorlo kendőt szopogatott lehet baja?

Figyelt kérdés
Kérlek ne vessetek meg kb. 20 mp ig nem figyeltem és a 8 hónapos babám kivette a lezárt dobozból a popsitorlo és azt majszolta. Lehet tőle baja?

2018. aug. 10. 16:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocs hogy nem tudok helyesen irni csak a gyerek rugdossa a kezem : D
2018. aug. 10. 16:18
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a barátnőm fia egy időben sportot űzött abból, hogy ha 3 másodpercig nem figyeltek rá, lenyúlt egy popsitörlőt, és csutkára kiszívta :D semmi baja nem lett tőle soha, bár nyilván nem is tesz jót.
2018. aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm legközelebb már messzebbre teszem tőle csak egyre nagyobb és megtanulta kinyitni 😊😊
2018. aug. 10. 16:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lehet tőle baja, az egy baba popsi törlőkendő, nem méreg van rajta, jó, ne egye reggelire, de ha belekóstol egybe attól semmi baja nem lesz.
2018. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez cuki. :D

Nekem a lányom csinálja higy ebed után a rászáradt kaját le akarom fele törölni, akkor kinyújtja a nyelvét és nyalja/nyalni próbálja. Ha texrilpelussal törlöm az nem érdekli, de ha már veszem a nedves törlőt,már készíti elő, rakja ki a nyelve hegyét. :D ezzel nem tudok mit csinálni. :D

2018. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 Jajj Istenem!! :DD Hát ez baromi aranyos :) Köszi, jót mulattam rajta, ahogy elképzeltem! :)
2018. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Édes😊 Nem lesz baja. Baratnőm kisfia a popsikrémet akarta mindenképpen megkóstolni. Ilyenek ezek a babák. 😊😊
2018. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám utazott a Sudocremre, egyszer mikor felébredt, nem szólt, néma csendben elnyalogatott egy fél dobozt (persze a nagyját magára kente), utána mindenáron meg akarta szerezni. Nem lett semmi baja.
2018. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

Szerinted valami halalosan mergezo cianoldat van azon a popsitorlokendon?😅

Viccet félretéve semmi baja nem lesz de ha ennyire ráparázol az anyaszerepre pár hónap és megőszülsz vagy diliházba kerülsz

Lesz még bőven hasonló mutatványa :)

2018. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az enyém a liberosat nyalja. :) Nem sokszor csinálja, de olyankor ordít, ha el akarom venni. Hagyom pár másodpercig, aztán úgyis abbahagyja. Eddig még nem lett semmi gond. :)
2018. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!