Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Panalgorin csökkenti a fogamzá...

Panalgorin csökkenti a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés

A levél kezdetekor egy hasmenéses vírus végén jártam, az első szemet este mikor bevettem, reggel volt még hasmenésem, aztán elmúlt, nem ment többet a hasam.

Fejfájásra ekkor bevettem egy szem Panalgorint, majd a levél közepén még egyet, akkor is fejfájásra, de akkor már régen nem voltam beteg. Kb. kétszer voltunk együtt a hónapban, már a betegségem után legalább egy héttel, de még sosem ment belém.


Most az a bajom, hogy ez már a negyedik nap és még nem jött meg. De nem is fáj a mellem, mint előtte szokott. Szerdán kell bevennem az első szemet a következőből.


2018. aug. 18. 08:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom ez egy fájdalomcsillapító. Csak ez volt itthon.
2018. aug. 18. 08:10
 2/8 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy vényköteles. Ez azt jelenti sokkal erősebb???
2018. aug. 18. 08:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nem. Én nem emlékszem, hogy írta volna a betegtájékoztatója. Hasmenés meg 1. szem után együtt se voltatok egy hétig, hogy a hasmenés kavart volna be. Szerintem nem vagy terhes de azért csinálj egy tesztet! Régóta szeded a fogamzásgátlót?
2018. aug. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez volt a harmadik levél.
2018. aug. 18. 08:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem írja a Panalgorin betegtájékoztatója, hogy csökkentené a fogamzásgátló hatását. Már elolvastam.
2018. aug. 18. 08:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem erősebb, de ez metamizol nátrium hatóanyagú mint az algopyrin és hosszú távú folyamatos szedése (nem havi 2 szem!) immunrendszert károsító, ezért vénykötelessé tették.
2018. aug. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 hónapba szerintem még belefér, hogy nem jön időre a megvonásos.
2018. aug. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én már évek óta szedtem fogamzásgátlót, amikor megesett, hogy 3 napot késett. Azt hittem, meg sem jön, de megjött a vérzésem. Szóval tabletta mellett sincs feltétlen napra pontos vérzés.

Egyébként nem csökkenti a fájdalomcsillapító a fogamzásgátló hatását. Van biztos olyan, amelyik igen, de az valószínűleg inkább bizonyos gyulladáscsökkentő hatással is bíró gyógyszerek.

2018. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!