Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknél az egyik fél nem...

Akiknél az egyik fél nem akart második gyermeket, idővel ez megváltozott? Lett végül kistesó?

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Lesz, úton van.
2018. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lett. Sőt, harmadik is.
2018. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk en(a nő) nem akartam, alig vártam, hogy 2 éves legyen a gyermekünk és vissza mehessek dolgozni, nagyon vágytam a felnőtt társaságra is(persze imádom a lányom, az összes szabadidonket vele töltjük) aztán teltek múltak az évek, a párom néha néha felhozta hogy jó volna megegy baba(komplikált terhességem volt, eletmento császárral a végén) végül mikor iskolába készült a lányom, akkor kezdtünk el próbálkozni. Rettegtem hogy újra macerás terhesség lesz, újra pelenkazni, babazni, miközben már van egy majdnem önálló gyerekem. Végül a terhesség teljes probléma mentes volt, reszmunkaidoben végig dolgoztam a 36.hetig tervezett császármetszessel született meg a kisfiam, majdnem napra pontosan 7 év van köztük. Már most nem tudnám elkepzelni az életem nélkülük, de tudom hogy ha akkor akár még egy évet is várunk, akkor biztos hogy nem lenne tesó.
2018. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, eleinte nem akart a férjem, de miután már nagyobb lett a fiam, nem volt olyan babás, hiányzott neki! :) Meg mindketten úgy gondoltuk, kell neki az a kistesó!
2018. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk én, az anyuka, nem akarok másodikat. Most se, hogy a lányom már iskolás. Hogy egyre önállóbb, egyre okosabb, már pláne nem szeretném elölről kezdeni. Senki kedvéért nem csinálom végig még egyszer.
2018. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy rövid időszak volt ilyen. A lányunk születése után kb másfél-két évig egyikünk se akart még egyet, aztán bennem elkezdett érni a gondolat, a férjem azt mondta, kizárt. Gondoltam oké, ráérünk, várok. Eltelt bő fél év, hirtelen már kicsit sem volt babás a kislányunk, ezzel pedig a férjemben is megérett a gondolat, hogy akkor lehetne még egy. 18 hetes vagyok a kisfiunkkal :)
2018. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nálunk is pont így volt, hogy az elején egyikünk se akart, apa talán párszor eljátszott a gondolattal, de aztán ő se. 2év után én kezdtem nyitni a dolog felè, de ő azóta se...lassan 1éve. Talán idő kérdése...remélem.
2018. aug. 21. 20:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akar, ne eroltesd.
2018. aug. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem és nem is lesz.
2018. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!