Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a ti véleményetek a Borka...

Mi a ti véleményetek a Borka névről?

Figyelt kérdés
Tudom nem az számít, hogy másnak mi a véleménye a születendő babánk nevéről, az a lényeg, hogy nekünk tetsszen, de én mégis kíváncsi vagyok. Nagyszülők kicsit idegenkednek ettől a névtől, de nekünk a vezetéknévvel együtt különösen tetszik. Szarka Borka. :)

2018. aug. 23. 16:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a beceneveket teljes keresztnévként.Ez sem kivétel. A "ka" végződés miatt meg pláne nem tetszik.
2018. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
70%
Szép név, de én Bíborkaként adnám. A Borka nagyon szép hangzású, de önmagában kicsit becenév hatású, de egyébként szép; és Bíborkaként adnám , mert az úgy teljes név, és talán nem lenne senkinek hiányérzete. Viszont nemtom, lehet, hogy hangzásra a Borka szebb, mint a Bíborka, talán igen, valamivel, de nemtom, a Borka lehet, hogy önmagában kicsit tényleg beceneves; de amúgy nem ütközök meg rajta, ha valaki így van anyakönyvezve. Végülis tetszetős amúgy azért, meg okés , szal jó név, de valszeg inkább Bíborkaként adnám, és Borkának becézném, ha ez a név tetszene.
2018. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik, amúgy nincs bajom ezzel a névvel, de ezzel a vezetéknévvel rémes, elhiszem, hogy jópofának tartjátok, de egyszer fel fog nőni ez a gyerek, és felnőttként nagyon idétlen lesz így bemutatkoznia mindenhol.
2018. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában sem tetszik, de ezzel a vezetéknévvel borzalmas.
2018. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
51%
Aranyos, de az ízlésemnek túl gyakori. Inkább Borókakent adnám.
2018. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a családnévvel rémes, mint Benedek Elek mese figurája... 🥒
2018. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
A nev tetszik, de ezzel a vezeteknevvel borzaszto
2018. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se tetszik... De ha mindenképp Borkat szeretnéd szerintem is jobban hangzik a Biborka amit első válaszado írt
2018. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a vezetéknévvel együtt túl ilyen vicces is, totál komolytalan. De Bíborkaként még okés lehetne, még beleférne, elmehetne. Amúgy van pl Valami Mikka Makka, meg Mir Mur, ők ilyen mesebeli cicák, ha jól tudom:)
2018. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%
A név sem tetszik, de ezzel a vezetéknévvel katasztrófa. Nem kéne kitolni azzal a gyerekkel ilyen névvel...
2018. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!