Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevét adnátok ehhez a...

Melyik nevét adnátok ehhez a vezetéknévhez?

Figyelt kérdés

Vezetéknév: Lénárt


Amik tetszenek: Bálint, Áron, Dávid, Ádám.


Ne kizárólag a vezetéknévhez nézzétek, pl. nálam most nem az a favorit, amelyik a legjobban illik, de a keresztnév annyival jobban tetszik, hogy valószínűleg az lesz. :)

Szóval ha muszáj lenne ezek közül választani a gyerekednek, melyiket adnád?


(Tudom, hogy tucatnevek. Nem zavar.)


2018. aug. 24. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ádám
2018. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igazából mind szép név, a Bálint amúgy nem igazán tetszik, azt nem adnám a sajátomnak, de a többit szívesen. Talán a vezeteknévhez a Dávid illik a legjobban.
2018. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legtucatabb nevek,ezért.:)Hangzásra sem rosszak.

A Lénártádám,Lénártáron,nagyon egybe van,én ezeket nem adnám.

A Lénárt Dávidot nem lehet normálisan kimondani,Bálinttal viszont jó,én ezt a nevet választanám.

2018. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Dávidot adnám.
2018. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lénárt Ádám vagy Lénárt Áron nagyon szép
2018. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bálint
2018. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az Áron szerintem nem illik a vezetéknévhez,a többi igen,azok pedig nekem nagyjából egyformán tetszenek,annyira nem,hogy a sajátomnak adjam őket,de mind normális,egyszerű,érthető,szép név és amúgy a mai gyerekek között már nem találni túl sokat belőlük. Ha nagyon muszáj,akkor talán a Dávidot emelném ki közülük,de tényleg nehezemre esik,az is lehet,holnap már az Ádámra voksolnék😁
2018. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dávid és az Ádám tetszik a legjobban, de a vezeteknevvel a Bálintot adnám
2018. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bálint és Áron nem tetszik,a másik kettő igen,a sajátomnak inkább az Ádámot adnám.
2018. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Önmagábann a keresztnevek közül az Ádám és a Dávid lenne a választásom.

A vezetéknévvel együtt Lénárt Ádám hangzik a legjobban, illetve inkább úgy mondanám, hogy a többi nagyon rosszul hangzik a vezetéknévvel. Ami egyáltalán nem jöhetne szóba nálam, az a Lénárt Bálint. Nyelvtörős még a Lénárt Dávid is.

Egyébként én ehhez a vezetéknévhez inkább egy hosszabb keresztnevet választanék, sokkal jobban illene hozzá hangzásban, dallamban egy 3 szótagú név, például Lénárt Olivér, Lénárt Benjámin.

2018. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!