Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Azalia mennyi idő után véd?

1hete szedem

2018. aug. 29. 19:08  Privát üzenet  

A válaszok
Bele van írva a betegtájékoztatóba.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. aug. 29. 19:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nincs!

# 2/7Időpont 2018. aug. 29. 19:20 Privát üzenet

Jé, tényleg nincs benne?

Várja meg menstruációja kezdetét. A menstruáció első napján vegye be az első Azalia tablettát. Kiegészítő fogamzásgátló módszer alkalmazása nem szükséges.

Szintén elkezdheti a tabletta szedését a menstruációs ciklus 2.-5. napján, de ebben az esetben kiegészítő, mechanikus védekező (barrier-elvű fogamzásgátló) módszer alkalmazása szükséges a tabletta szedésének első 7 napján.

# 3/7Időpont 2018. aug. 29. 19:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó,de én nem menstrualok.Szoptatok és két hónapja szültem

# 4/7Időpont 2018. aug. 29. 21:12 Privát üzenet
Az Azalia olyan egyfázisú mint a Cerazette. Én is úgy kezdtem el hogy még nem jött meg. Ennek a betegtájékoztatójában egy hetet ír de nekem az orvosom egy hónapig ajánlotta mellette kiegészítésként a gumit.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. aug. 29. 21:48 Privát üzenet

A betegtájékoztatót el kellene olvasni.

"Elkezdheti szedni az Azaliát a szülés utáni 21.-28. nap között. Ha később kezdi el szedni, akkor az első havi ciklusban a tablettaszedés első 7 napja alatt használjon egy kiegészítő fogamzásgátló (mechanikus védekező) módszert is."

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. aug. 29. 22:10 Privát üzenet
Na, ugye kérdező, hogy minden benne van a betegtájékoztatóban, csak el kéne olvasni...

# 7/7Időpont 2018. aug. 30. 11:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szülés után elkezdtem szedni azalia fogamzásgátlót szoptatás alatt és nem sokára elfogy az első dobozal. Az lene a kérdésem hogy hol kel feliratni még receptet? Ugyan ott a...
Anyukák akik szopi alatt szedtek fogamzásgátlót (pl azalia) hozzátáplálás kezdete után még meddig szedtétek? Vagy mi mást használtatok?
Meddig erdemes szedni szules utan Azalia fogamzasgatlo gyogyszert?
Fontos! Azalia után sima fogamzásgátlóra fogok váltani, kell szünetet tartani mielőtt azt szedni kezdem?
Menstruáció Azalia fogamzásgátlás után?
Azalia abbahagyása után kinek mikor jött meg először? Szoptattál még akkor?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!